1. Witaj
  2. »
  3. Konkurs o staż Humanista Online

Konkurs o staż Humanista Online
Poznaj świat internetu z CoupoRando

Zastanawiasz się, jaka jest wartość humanistów na rynku pracy? My już to wiemy – OGROMNA! To właśnie Ty posiadasz umiejętności, które są niezbędne do pracy z rozwojem marki, kontaktami B2B, B2C czy tworzeniem ciekawych treści. CoupoRando chce Ci pokazać, jak wykorzystać zalety i umiejętności, której już masz. 

Ogłaszamy konkurs o 2-miesięczny staż w Dziale Marketingu i SEO CoupoRando. Podczas trwania stażu będziesz intensywnie poznawał wszystkie stanowiska związane z prowadzeniem portalu zniżkowego, bloga, współpracy z klientami, tworzeniem treści, promocją i SEO. To będą bardzo intensywne 2 miesiące, więc przygotuj się na dużą dawkę wiedzy i praktycznych umiejętności.

Aby wziąć udział w konkursie należy: rozwiązać zadania konkursowe i przesłać je do nas za pomocą formularza. Nie zapomnij uzupełnić swoich danych kontaktowych. Prosimy również o przesłanie w zgłoszeniu swojego aktualnego CV.

 

Konkurs o staż Humanista Online

Etap I: Przesyłanie zgłoszeń z rozwiązanymi zadaniami konkursowymi 27.10.2014 – 16.11.2014 za pomocą formularza
Etap II: Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną 18-20.11.2014
Etap III: Ogłoszenie wyników konkursu 21.11.2014 Humanista Online – zadania dla kandydatów

1. Masz 400 znaków do wykorzystania – sprzedaj się.

2. Twój klient firma X-on wprowadza na rynek nowy produkt: tablet z wbudowanym projektorem. Potrzebują chwytliwego hasła-przekazu do swojej grupy odbiorczej. Masz jedną szansę, żeby go olśnić. Możesz posługiwać się słowem i obrazem.

3. Twój szef chce powierzyć Ci promocję nowej marki kosmetyków nawilżających Issue. Zależy mu, żeby marka stała się rozpoznawalna i ludzie wchodzili na stronę internetową. Przygotuj 10 punktowy plan działań promocyjnych. Uzasadnij swoje propozycje.

4. Redakcja współpracującego z Tobą portalu internetowego prosi propozycje ciekawych tekstów z tematyki RTV, AGD, elektronika. Napisz 5 tematów i w 3 zdaniach, o czym będzie dany tekst.

5. Prowadzisz sklep internetowy z odzieżą i butami. Zależy Ci na zwiększeniu sprzedaży i liczby klientów. Napisz krótki maile z propozycją i pomysłem współpracy do:

a. Maffashion
b. portalu z kuponami rabatowymi
c.  popularnego sklepu z biżuterią 

 

W razie pytań prosimy kontaktować się z Beatą Kaczmarek: beata@couporando.pl
Plik wgrano pomyślnie