1. Witaj
  2. »
  3. Praca w Couporando
  4. »
  5. Stażysta Social Media
Oferta pracy w CoupoRando.pl

Stażysta Social Media

Zapraszamy do współpracy wszystkich pasjonatów Social Media. Jeżeli nie masz jeszcze dużego doświadczenia w tej dziedzinie - świetnie trafiłeś, wszystkiego Cie nauczymy. W naszej firmie, będziesz zajmował się strategią online dla jednego z największych portali z wszystkimi wyprzedażami, rabatami i zniżkami w jednym miejscu.

Twoje obowiązki:

  • prowadzenia fanpage w języku polskim i angielskim
  • strategii dla kanałów social media - twitter, fanpage, google +
  • analiza konkurencji
  • przygotowanie postów
  • pisanie krótkich tekstów sprzedażowych

Wymagania:

  • lekkie pióro,
  • znajomość photoshop lub innych programów graficznych
  • kreatywność, samodzielność w działaniu
  • dostępność na pół etatu
  • biegła znajomość angielskiego

Oferujemy:

  • 3 miesięczny staż w międzynarodowej firmie
  • elastyczny czas pracy
  • praca z zgranym zespole
  • zdobycie praktycznych umiejętności i praca nad rozwojem strategii.