1. Witaj
  2. »
  3. Praca w Couporando
  4. »
  5. SEO Manager
Oferta pracy w CoupoRando.pl

SEO Manager

Couporando to dynamicznie rozwijający się portal, który w jednym miejscu skupia większość zniżek i kodów rabatowych dostępnych w sklepach online. Aktualnie poszukujemy specjalisty z zakresu SEO, który jest pasjonatem marketingu internetowego.

Twoje obowiązki:

  • realizacja oraz stworzenie strategii SEO
  • analiza oraz bieżąca optymalizacja serwisu
  • stały monitoring i analiza rynku, w tym działań konkurencji
  • analiza linków przychodzących
  • nadzorowanie zespołem i przydzielanie zadań
  • współpraca i nadzór usługodawców zewnętrznych

Wymagania:

  • min 2 letnie doświadczenie, podparte konkretnymi projektami
  • bardzo dobra znajomość rynku ecommrce oraz zagadnień z zakresu SEM
  • znajomość narzędzie niezbędnych do działań SEO
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz wysokie zdolności interpersonalne
  • zaawansowana znajomość HTML, CSS, PHP oraz Google Analytics

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji
  • pracę w zgranym zespole
  • dużą autonomie w działaniu
  • elastyczne warunki zatrudnienia - preferowany na pełen etat.