1. Witaj
  2. »
  3. Praca w Couporando
  4. »
  5. Senior Marketing Manager Online
Oferta pracy w CoupoRando.pl

Senior Marketing Manager Online

Oferujemy pracę w jednym z największych portali z kodami rabatowymi. Poszukujemy poszukujemy pasjonata marketingu, który zna takie pojęcia jak: Omnichanel, ALT, BTL i umie je wykorzystać w praktyce.

Twoje obowiązki:

  • planowanie i realizacja działań promocyjnych w zakresie online oraz offline
  • opracowanie i kontrolowanie planu marketingowego
  • współpraca z innymi członkami zespołu oraz agencjami mediowymi
  • ewaluacja strategii oraz nadzór nad budżetem

Wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość rynku mediowego w Polsce
  • umiejętności analityczne oraz sprzedażowe
  • doświadczenia w planowaniu dużych kampanii w poszczególnych kanałach offline oraz online
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie z zakresu PR
  • znajomość pakietu Office w stopniu zaawnansowanym

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacją oraz osiągniętym wynikom
  • stabilne warunki zatrudnienia na pełen etat