1. Witaj
  2. »
  3. Praca w Couporando
  4. »
  5. Redaktor/ka online do portalu Couporando - praca w języku hiszpańskim
Oferta pracy w CoupoRando.pl

Redaktor/ka online do portalu Couporando - praca w języku hiszpańskim

Portal CoupoRando poszukuje kandydata na redaktora/ki online do zespołu w związku z dynamicznym rozwojem. Do Twoich zadań będzie należało: codzienny research informacji, wyszukiwania promocji w Internecie, kontakt z sklepami online.

Twoje obowiązki:

  • pisanie i redakcja tekstów
  • codzienna aktualizacja kuponów
  • współpraca z innymi działami
  • poszukiwanie i dobieranie tematyki na magazyn
  • śledzenie i monitoring promocji w Internecie

Wymagania:

  • zaawansowana znajomość języka hiszpańskiego w mowie i piśmie
  • półroczne doświadczenie w pisaniu tekstów do Internetu
  • lekkie pióro
  • dokładność, sumienność
  • znajomość tematyki SEO
  • znajomość narzędzia Google Keyword Planner
  • język angielski w stopniu komunikatywnym, mile widziany niemiecki

Oferujemy:

  • ciekawą pracę przy międzynarodowym projekcie
  • możliwość rozwoju oraz nabycia cennego doświadczenia
  • elastyczną formę zatrudnienia na pół etatu w biurze w Poznaniu