1. Witaj
  2. »
  3. Praca w Couporando
  4. »
  5. Online marketing specialist
Oferta pracy w CoupoRando.pl

Online marketing Specialist

Zapraszamy pasjonatów e-commerce i online marketingu do współpracy z nami. Oferujemy kody rabatowe i zniżki do sklepów online. Codziennie pozwalamy na tańsze zakupy użytkownikom z Niemiec, Polski i Wielkiej Brytanii. Szukamy do naszego zespołu - online marketing specialist. Szukamy energicznej i kreatywnej osoby, o mocno rozwiniętych analitycznych zdolnościach. Jeżeli nie obce Tobie są pojęcia: konwersja, CPC, CPA, afiliacja oraz automatyzacja marketingu, złóż do nas swoją aplikację.

Twoje obowiązki:

  • zarządzanie kampaniami Adwords, Display, Remarketing
  • koordynowanie kampanii marketingowej
  • współpraca z sklepami online
  • analiza i raportowanie działań z zakresu ecommerce
  • współpraca przy planowaniu strategii sprzedażowych
  • kontrola oraz ewaluacja wszystkich kampanii
  • kontakt z podmiotami ecommerce

Wymagania:

  • min 1,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość narzędzi: Google Analytics oraz wiedza z zakresu SEO
  • praktyczna znajomość zagadnień SEM
  • znajomość rynku digitalowego oraz umiejętność zarządzania kampaniami
  • znajomość Excela w stopniu zaawansowanym
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • zaawansowany angielski

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zgrany zespół, miłą atmosferę pracy.
  • służbowy laptop i telefon