1. Witaj
  2. »
  3. Praca w Couporando
  4. »
  5. Junior SEO specialist
Oferta pracy w CoupoRando.pl

Junior seo specialist

CoupoRando to jeden z największych portali z zniżkami i kuponami rabatowymi. Nasze kody rabatowe są dostępne dla użytkowników z Polski, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii. Codziennie pozwalamy zaoszczędzić i kupować online po najlepszych cenach. W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy Junior SEO specialist do działu marketingu online SEO (Search Engine Optimization) to u nas coś więcej niż tylko dbanie o pozycję w wyszukiwaniu organicznym. Do tego zagadnienia podchodzimy kompleksowo, mając na uwadze nie tylko pozycję, ale również zadowolenie naszych użytkowników. Jako junior seo specialist będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie ruchu z wyszukiwarki i pozycjonowanie marki CoupoRando.

Twoje obowiązki:

  • optymalizacja treści po SEO
  • opracowanie strategii link building
  • tworzenie raportów i analiz z zakresu SEO i ecommerce
  • techniczna optymalizacja strony www

Wymagania:

  • półroczne doświadczenie w SEO i marketingu online
  • co namniej podstawowa znajomość HTML, CSS i PHP
  • praktyczna znajomość Google Analytics, Google Search Console, Keyword planner
  • praktyczne wykorzystanie Content Marketingu
  • kreatywność, samodzielność w działaniu i umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • świetną atmosferę w zgranym zespole
  • pracę pełną ciekawych wyzwań,
  • atrakcyjne i nowoczesne miejsce pracy
  • służbowy laptop i atrakcyjne wynagrodzenie.