1. Witaj
  2. »
  3. Praca w Couporando
  4. »
  5. Junior Content Specialist
Oferta pracy w CoupoRando.pl

Junior Content Specialist

CoupoRando szuka do swojego zespołu kandydata/kandydatki na stanowisko: Junior Content Specialist. Praca na pełen etat, w samym centrum Poznania przy jednym z największy portali z zniżkami online.

Twoje obowiązki:

  • tworzenie opisów, tekstów, pisanie artykułów, raportów
  • dystrybucja contentu różnymi kanałami: blogi, social, email
  • tworzenie kampanii emailowych
  • obsługa firmowego bloga
  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów
  • lekkie pióro, znajomość zagadnień seo copywritingu, content marketingu
  • tworzenie prostych grafik
  • podstawowa znajomość analityki internetowej
  • znajomość: Keyword Planner, Google Analytics, Adobe Photoshop

Oferujemy:

  • pracę w centrum Poznania
  • elastyczne godziny pracy bądź stały etat
  • pracę w młodym i zgranym zespole