Zważając na wiele niebezpieczeństw czyhających w sieci, bardzo rozsądne jest zaopatrzenie się w odpowiedni program pomagający walczyć ze szkodliwym oprogramowaniem, hakerami oraz wirusami.Takie zagrożenia można spotkać wszędzie, więc należy ostrożnie odwiedzać strony i nie pobierać wszystkiego, na co mamy ochotę z niesprawdzonych portali. Walcząc z tym, a także z irytującym spamem, należy wybrać aplikację, której marka jest uznana i która doskonale radzi sobie z niechcianymi treściami pochodzącymi z Internetu.

Warto wybrać produkt stawiający na innowację oraz rozszerzenie obszaru swojej działalności ze względu na coraz nowsze wirusy i coraz większe niebezpieczeństwo w sieci. Jeśli chcesz się na coś zdecydować, koniecznie wypróbuj program Kaspersky. Jego bezpłatna wersja pozwoli chronić Twój komputer, dzięki czemu będziesz mógł bezpiecznie przeglądać witryny WWW, nie obawiając się, że zaszkodzisz tym swojemu sprzętowi.

Instalacja darmowego programu Kaspersky krok po kroku

kaspersky-zakupy

Odwiedź stronę internetową Kaspersky. Znajdziesz tu wiele produktów, które możesz kupić, a także przydatne informacje oraz poradniki dotyczące skutecznej walki ze szkodliwym oprogramowaniem. Nas interesuje instalacja darmowego produktu firmy. Na panelu na górze strony, znajdziesz sekcję „Do pobrania”. Najedź na nią kursorem i wybierz interesującą Cię formę ochrony, np. „Ochrona dla domu” i kliknij na nią.

kaspersky-produkty

Przejdziesz wtedy do wyboru produktów, które możesz zainstalować za darmo. Są one zróżnicowane ze względu na to, jaka ochrona najbardziej Cię interesuje, na jakim sprzęcie ma być aktywna i na czym najbardziej ma się skupiać. Wybierzmy, np. Kaspersky Total Security – multi-device pozwalającą chronić prywatność, finanse, tożsamość, pliki oraz dzieci korzystające z PC. Wystarczy kliknąć „Pobierz wersję testową” i wtedy zacznie się pobierać na nasz komputer.

kaspersky-instalacja

Gdy program się pobierze, pojawi się okienko pytające czy chcesz otworzyć ściągnięty plik. Oczywiście, nie musisz się o nic obawiać. Pobrałeś go ze sprawdzonej strony oferującej programy antywirusowe, więc możesz mieć pewność, że wszystko jest z nim w porządku. Należy w tym przypadku kliknąć „Uruchom”, aby rozpocząć proces instalacji oprogramowania walczącego z wirusami, hakerami oraz innymi niebezpieczeństwami znajdującymi się w Internecie.

kaspersky-instalacje

Po kliknięciu „Uruchom” w poprzednim oknie ukaże się okno instalacji. Chcąc zapewnić komputerowi optymalną ochronę, zaznacz, że chcesz przystąpić do Kaspersky Security Network. W ten sposób kompleksowo zadbasz o swój sprzęt i będziesz miał pełną świadomość, że wszystko jest z nim w najlepszym porządku. Klikając „Zainstaluj”, godzisz się na warunki umowy licencyjnej i dzięki temu możesz przejść do kolejnego etapu.

kaspersky-promocje

W kolejnym etapie, Kaspersky sprawdzi czy program będzie kompatybilny z Twoim komputerem. Zajmie się wszelkimi nieprawidłowościami, a także zainstaluje aplikację. Całość trwa ok. 5 minut, więc szybko możesz mieć najwyższej klasy produkt do użytku na swoim komputerze. W trakcie trwania instalacji, możesz się przekonać o tym, że Kaspersky dodatkowo chroni Twoją prywatność poprzez blokowanie dostępu do kamery internetowej, a co najważniejsze dba o to, co ma wartość sentymentalną, czyli zdjęcia i filmy, dzięki czemu możesz być pewny ich zachowania wyłącznie dla siebie.

kaspersky-programy

Po kilku minutach możesz już cieszyć się, że Twoja aplikacja została pomyślnie zainstalowana. Dzięki temu możesz być pewny kompleksowej ochrony komputera ze sprzętem najwyższej jakości. Widzisz, jak szybko można zadbać o to, żeby Twoje dane mogły być bezpieczne? Teraz wystarczy zaznaczyć „Uruchom Kaspersky Total Security”, a następnie kliknąć „Zakończ”, aby w pełni aktywować swój program antywirusowy.

7

Do pełni szczęścia brakuje już naprawdę niewiele. Wystarczy tylko, że klikniesz „Aktywuj testową wersję aplikacji”, a będziesz mógł za darmo korzystać z usług programu i właściwie chronić swój komputer. Pozwoli Ci to na oczyszczenie komputera, walkę ze spamem i bezpieczne surfowanie po sieci bez obaw, że zaszkodzisz swojemu sprzętowi.

kaspersky-rabat

Po kliknięciu aktywacji chwilę później ukaże Ci się ekran informujący, że aktualizacja przebiegła pomyślnie. Darmowa wersja przez 30 dni jest Twoja. Uznany na całym świecie program, od lat chroniący komputery na całym świecie i cały czas uaktualniający swoje usługi masz więc do dyspozycji. Pozostaje tylko finalne kliknięcie „Zakończ”.

zakpersky-zakonczenieinstalacji

Po ostatnim kliknięciu ukaże Ci się ekran Kaspersky Total Security. Możesz teraz zająć się przygotowaniem programu, aby idealnie chronił Twój komputer i wszystkie zgromadzone na nim dane. Zadbaj o swój sprzęt tak rzetelnie jak nigdy, wykorzystując wszystkie możliwości Kaspersky’ego. Swoboda w Internecie i bezpieczeństwo komputera – to w prosty sposób stało się Twoje.

Jak rozszerzyć usługi Kaspersky?

Aby móc zadbać o sprzęt jeszcze bardziej profesjonalnie i jeszcze dokładniej go chronić, rozszerz wersję darmową do wersji płatnej. Nie musisz w tym przypadku liczyć się z wielkimi kosztami. Wykorzystaj do tego kupony rabatowe Kaspersky, które możesz znaleźć tutaj. Pozwolą Ci one na ulepszenie usługi, większe bezpieczeństwo i obronę przed niebezpieczeństwem, przy czym nie musisz ponosić wielkich kosztów. Kody rabatowe Kaspersky pomogą Ci cieszyć się udaną ochroną.

Kaspersky – łatwa i profesjonalna ochrona

Jak mogłeś się przekonać, odpowiednie dbanie o Twoje oprogramowanie jest dostępne już w kilka minut. Tyle trwa proces pobierania, instalacji i aktywacji produktów firmy Kaspersky gwarantujących obronę najwyższej jakości. Korzystanie z programu to czysta przyjemność, ponieważ jest łatwy do pobrania oraz zainstalowania, a także prosty w obsłudze. Nie wymaga od Ciebie wielkiej znajomości świata komputerów, ponieważ został przygotowany tak, aby każdy sprzęt mógł być odpowiednio chroniony. Co więcej, nie musi Cię to wcale dużo kosztować. Specjalnie przygotowane kupony rabatowe Kaspersky mogą tylko pomóc w nabyciu przydatnego oprogramowania. Nie zwlekaj więc i jak najszybciej je wykorzystaj – kody rabatowe Kaspersky przepustką do bezpieczeństwa Twojego komputera w sieci.