Sklep Agito.pl powstał w 2002r. jako jeden z pierwszych sklepów internetowych w Polsce. Udało mu się osiągnąć silną pozycję na rynku, dzięki szerokiej ofercie produktów w wielu kategoriach, tym samym zgarniając sporo nagród. Sekret firmy tkwi w nastawieniu na Klienta, który jest najważniejszy. Zbudowanie wysokiej jakości obsługi Klienta wymaga sporych kompetencji i nastawienia całej firmy na realizację jego potrzeb. Internetowy sklep Agito.pl 27 września br. zmienił nazwę na eMag.pl. 

Mówi się, że zmian nie należy się bać i tym samym wspomniana marka wykazała się wielką odwagą. W 2012r. Agito i Emag weszły w skład Grupy Naspers. 3 lata poźniej przeprowadzono transfer akcji udziałów Agito do eMag w celu ułatwienia rozwoju obu serwisów. Finalnie został tylko jeden. Wszystko ma swoje plusy i minusy. Znajdą się zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy tego pomysłu. I tym razem nie mogło być inaczej. W Sieci zapanowała burza i powstały wielkie kontrowersje nad nowym wyglądem strony eMag.pl. Pod nową nazwą zmieniła się kolorystyka, logo i górny pasek. Zmianie towarzyszyła ogromna akcja promocyjna i szokująco wysokie rabaty przy zakupie niektórych produktów.

Do przeciwników – nie ma co się załamywać! Marka cały czas posiada wysokiej jakości sprzęt elekroniczny i kusi niskimi cenami. Znajdziemy tutaj dosłownie wszystko, np. laptop do szkoły, kino domowe, meble, akcesoria turystyczne, produkty kosmetyczne, zabawki dla najmłodszych czy książki, w których idzie się zaczytać na długi czas. Outlet posiada wyprzedaż nawet do -50% i każdego dnia może znacząco wzrastać. Aby zapolować na czas warto zapisać się do Newslettera. Wystarczy podać swój adres e-mail, kliknąć „Zapisz się” i potwierdzić subskrypcję w odebranej na własnej skrzynce wiadomości. Od tego momentu nie umknie nam żadna okazja, która uratuje nam zawartość portfela.

Sklep dołączył do rodziny największego sprzedawcy online w Europie Południowo- Wschodniej i zaoferował Klientom spore bonusy, m.in. darmową dostawę bez ograniczeń czy bezpłatne zwroty towarów. Sklep eMag stał się jeszcze bardziej przyjazny klientom, uzupełnił dwa kanały dla biznesu – sprzedaży B2B oraz plarformy Marketplace dla zewnętrznych dostawców producentów. Możliwe stało się zabezpieczenie potrzeb dużych partnerów biznesowych oraz umożliwienie partnerom handlowym oferowanie swojego asortymentu w ramach sklepu eMag.pl. Sklep posiada oddziały w Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech. Oferuje ponad 250 tys. produktów od wielu znanych marek. Cieszy się sporą popularnością i nie bez przyczyny należy do liderów. Emag to duży wybór i atrakcyjne ceny produktów w wielu kategoriach: sprzęt komputerowy, sportowy, turystyczny, foto, AGD, Zdrowie i Uroda czy dział Dziecko. Warto zapamiętać, że jeśli marka jest wysoko ceniona i posiada rzesze fanów, to bezwględu na zmianę nazwy czy design strony nieustannie zapewnia wysoką jakość i szeroki wacharz produktów. Nie czekaj i już dzisiaj sprawdź koniecznie promocje w eMag