1. Witaj
 2. »
 3. Finanse i rachunkowość
 4. »
 5. Vivus
Darmowy kod rabatowy Vivus
Vivus
4 z 527 ocen

Kupony rabatowe Vivus

Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe Vivus na kwiecień 2021

Vivus jest firmą oferującą pożyczki online. W ofercie znajdziemy pierwszą pożyczkę, gdzie pożyczymy od 600zł do 3000zł, kolejną pożyczkę, gdzie pożyczmy od 600zł do 7500zł oraz oferta promocyjna, gdzie pożyczymy 500zł na 61 dni! W życiu mogą się przydarzyć ciężkie sytuacje, gdzie Vivus może nam pomóc natychmiastowo, dlatego warto skorzystać z usług jednego z największych pożyczkodawców internetowych w Polsce.

 • Zgarnij 5%

  Zgarnij 5% od Vivus.pl! w Vivus

  Sprawdzono: 31.03.2021 Ważny do: 30.06.2021 Ekskluzywny kupon rabatowy

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Pobierz kupon
 • Tańsza pożyczka

  Tańsza pożyczka dla stałych Klientów VIVUS! w Vivus

  Sprawdzono: 11.03.2021

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • Pierwsza darmowa

  Pierwsza darmowa pożyczka do 3000zł na 61 dni w Vivus

  Sprawdzono: 11.03.2021

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • Kolejna pożyczka

  Kolejna pożyczka od 100 zł do 7500 zł na 30 dni w Vivus

  Sprawdzono: 11.03.2021

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
Ostatnio zaktualizowano 2021-01-08

Czym jest Vivus?

Vivus to jeden z największych pożyczkodawców internetowych w Polsce. Jest obecny na rynku od 2012r.  Czym tak naprawdę jest Vivus? To serwis internetowy, za pośrednictwem którego, możesz wziąć krótkoterminową pożyczkę. Vivus Finance sp. z o .o . jest członkiem założycielem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych i odgrywa ważną rolę w kształtowaniu  rynku pożyczkowego w Polsce. Jasne zasady, niewiele formalności, a także szybka pożyczka, przyczyniły się do popularność Vivus, który w naszym kraju uchodzi za jednego z najlepszych pożyczkodawców. Vivus tworzy promocje, zniżki i kody rabatowe, które jeszcze bardziej uatrakcyjniają ofertę firmy. Dla Vivus pracują specjaliści w dziedzinie finansów, którzy doskonale znają się na swojej branży, dlatego śmiało możesz polegać na ich fachowym doradztwie.  Możesz z nimi również porozmawiać na czacie, który czynny jest niemalże całą dobę. Sprawdź aktualne promocje Vivus i wybierz odpowiednie kody rabatowe Vivus dla siebie. 

Pożyczka w Vivus

Promocje Vivus, kody rabatowe i inne okazje

Pieniądze są w życiu ważne, jednak nie najważniejsze. Gorzej w sytuacjach, kiedy bardzo potrzebujemy zastrzyku gotówki. Wtedy do pomocy wkracza Vivus.pl! Czy wiesz, że Vivus jako jedna z niewielu firm, zajmujących się udzielaniem pożyczek, oferuje częste promocje, kody rabatowe i zniżki? Tak to prawda! Sprawdzaj pojawiające się promocje Vivus, które znajdziesz pod postacią kuponów rabatowych w naszym serwisie Couporando. Pożyczka Vivus jest bardzo prosta! Składamy wniosek, otrzymujemy pożyczkę i spłacamy ją! Pierwsza pożyczka w Vivus jest za darmo, możemy ją wypróbować bez żadnych dodatkowych kosztów! Jakie pożyczki znajdziemy w ofercie?

1. Pierwsza darmowa pożyczka na 30 dni do 3000zł.  Klient ma możliwość zrobienia 2 przedłużeń na 30 dni, zgodnie z cennikiem umieszczonym w Umowie. Przedłużenie terminu spłaty do 2 razy. Dostępne okresy przedłużenia to 30 dni. 

2. Pierwsza darmowa  pożyczka na 61 dni do 3000zł.  Klient ma możliwość zrobienia 2 przedłużeń na 30 dni, zgodnie z cennikiem umieszczonym w Umowie. Przedłużenie terminu spłaty do 2 razy. Dostępne okresy przedłużenia to 30 dni. 

3. Kolejna pożyczka jest tylko na 30 dni. Minimalna kwota pożyczki to 100zł a maksymalna 7500zł. Klient nie ma możliwości standardowego przedłużenia, ale ma możliwość dobrania w ramach przyznanego limitu - limity nie ulegają zmianie.

Kredyt w Vivus Pożyczkodawcą jest Vivus Finance sp. z o.o. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Reprezentatywny przykład dla pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 523,4% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1300 zł; całkowita kwota do zapłaty 1511 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 9%; całkowity koszt pożyczki 211 zł (prowizja 201,40 zł, odsetki 9,60 zł); umowa na 30 dni. Stan na 01.04.2020 r.

Kto może wziąć pożyczkę?

 • jest w wieku od 19-78 lat
 • posiada polskie obywatelstwo
 • posiada aktualny numer i serię dowodu osobistego
 • posiada aktualny numer telefonu oraz adres e-mail
 • posiada konto osobiste
 • posiada pełną zdolność do czynności prawnych
 • jest konsumentem w rozumieniu przepisów  ustawy o Kredycie Konsumenckim
 • uzyska pozytywną ocenę zdolności kredytowej
 • zawsze z firmą umowę Pożyczki

WYMAGANE DANE:

 • imię, nazwisko, PESEL, seria i numer dowodu
 • telefon komórkowy
 • konto bankowe w jednym z banków w Polsce
 • adres e-mail dotyczy kanału online

Oddajesz tyle ile pożyczasz! RRSO 0% dla pierwszej pożyczki

Uważasz, że wiele firm tego typu, nabiera w ten sposób uczciwych klientów? Niestety w rzeczywistości tak jest, ale to nie dotyczy firmy Vivus! Promocja skierowana jest do wszystkich nowych klientów Vivus, którzy po raz pierwszy korzystają z usług firmy. Nie musisz obawiać się gwiazdek, ani punktów pisanych małym druczkiem. Firmie Vivus zależy na dobrej opinii, która samoistnie przekłada się w najlepszą reklamę dla spółki. Uczciwość firmy wobec klienta, to ogromna zaleta Vivus, która bardzo często doceniana jest przez stałych klientów. Jeśli w danej chwili znajdujemy się w ciężkiej sytuacji finansowej i szybko potrzebujemy gotówki - Vivus wyratuje nas z opresji! Promocje Vivus, kody rabatowe i zniżki nie powinny już nikogo dziwić. Jednak pamiętaj, że Vivus wymaga od ciebie uczciwości! To działa w dwie strony – Vivus oferuje jasne zasady, rozumie twoją sytuację finansową, jednak wymaga od ciebie regularniej spłaty kredytu. Dlatego zanim weźmiesz kredyt, przemyśl czy jesteś w stanie go spłacić w terminie jaki sobie ustaliłeś. Jeśli będziesz migał się od spłaty, następnym razem Vivus może ci odmówić udzielenie pożyczki – koniecznie weź to pod uwagę. Kody rabatowe Vivus, kupony zniżkowe i bony promocyjne, mają różne funkcje, dlatego zanim je wykorzystasz, sprawdź dokładnie jakie przywileje mogą one zagwarantować. Sprawdź promocje Vivus, kody rabatowe i zniżki i przekonaj się o uczciwości Vivus. 

Umowa w Vivus

Jak i gdzie wziąć pożyczkę?

 • PRZEZ INTERNET

Wchodzimy na stronę Visus.pl, wybieramy na kalkulatorze kwotę i okres pożyczki i klikamy "Weź pożyczkę". Wpisujemy swoje dane w formularzu rejestracyjnym, czytamy i akceptujemy zgodę. Robimy jednorazowy przelew identyfikacyjny na kwotę 1 gr ( przelew tradycyjny)  lub 1 zł (ekspresowy przelew Blue Media )

 • PRZEZ TELEFON

​Dzwonimy pod numer 660 600 700, omawiamy pożyczkę z konsultantem, wybieramy z nim kwotę i okres pożyczki. Podajemy dane telefonicznie i robimy przelew jak w przypadku pożyczki przez telefon.

 • PRZEZ APLIKACJĘ MOBILNĄ

​Pobieramy bezpłatną aplikację mobilną w sklepie Google Play lub AppStore, wybieramy okres i kwotę pożyczki i klikamy "Wybierz pożyczkę", wpisujemy dne w formularzu rejestracyjnym, czytamy i akceptujemy zgodę oraz jak w przypadku pożyczki przez internet lub telefon, robimy jednorazowy przelew.

Zalety Vivus.pl

 • wysoka kwota maksymalna pożyczki dla stałych Klientów nawet do 7500zł
 • wiarygodny pożyczkodawca
 • szybka pożyczka
 • długie godziny pracy Infolinii od 8:00-22:00 w tygodniu, w weekendy od 8:00-20:00
 • możliwość zwiększenia kwoty zobowiązania
 • wszystko pod kontrolą
 • wygodny dostęp
 • automatyczne przypomnienia

do góry
Vivus

Vivus sklep internetowy, kwiecień 2021.
tutaj www.vivus.pl zrobisz zakupy online.

Do sklepu internetowego
Opinie o Vivus

Kiedy potrzebowałem gotówki, nie zastanawiałem się ani chwili co zrobić, tylko od razu udałem się do Vivus. Skąd wiedziałem o tej firmie? Moim znajomi bardzo często korzystają pożyczek krótkoterminowych i ta firma oferuje najlepsze rozwiązania. Pożyczkę załatwiłem online, suwakami ustaliłem czas spłaty, a także sumę pożyczki, a kody rabatowe Vivus, promocje i kupony promocyjne Vivus, pomagają załatwić jeszcze lepsze warunki tego mini kredytu. Niskie oprocentowanie sprawia, że nie mam problemu ze spłatą, a dodatkowo nowym klientom przysługuje jeszcze więcej atrakcji. Poleciłem firmę kilku znajomym, dzięki temu zyskałem dodatkowe pieniądze przelane na moje konto. Doceniam także szybki przelew na konto, który sprawdza się w kryzysowych sytuacjach.

Kontakt

Vivus Finance sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16c
02-092 Warszawa
Polska
Infolinia:660 600 700
Godziny otwarcia:Pon. – Pt. 8:00 – 22:00 Sob. – Ndz. 8:00 –20:00
E-mail:biuro@vivus.pl
Regulamin:Regulamin sklepu online Vivus
Podobne sklepy
wszystkie sklepy internetowe >