1. Witaj
 2. »
 3. Finanse i rachunkowość
 4. »
 5. Vivus
Darmowy kod rabatowy Vivus
Vivus
4 z 510 ocen

Kupony rabatowe Vivus

Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe Vivus na kwiecień 2020

Każdy z nas pewnie nieraz znalazł się w sytuacji bez wyjścia, w której zmuszony był pożyczać gotówkę od rodziny lub znajomych. Scenariusz dalszych zdarzeń jest dość przewidywalny. Po ostatnim razie obiecałeś sobie, że już nigdy nie weźmiesz od nich pieniędzy, ale znów jesteś w potrzebie? Poznaj Vivus! To szybkie, niskooprocentowane i bezpieczne pożyczki krótkoterminowe. Kody rabatowe Vivus, które znajdziesz na naszym portalu, pozwolą ci skorzystać z promocji. Sprawdź jasne zasady Vivus, wybierz odpowiednie kupony rabatowe Vivus, a twoje problemy finansowe zostaną rozwiązane. 

 • Zgarnij 10%

  Zgarnij 10% rabatu od Vivus.pl w Vivus

  Sprawdzono: 31.03.2020 Ważny do: 30.04.2020

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Pobierz kupon
 • Kolejna pożyczka

  Kolejna pożyczka nawet do 7500zł na 30 dni w Vivus

  Sprawdzono: 01.04.2020

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • Pierwsza pożyczka

  Pierwsza pożyczka nawet do 3000zł na 30 dni w Vivus

  Sprawdzono: 01.04.2020

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • Bezpłatna

  Bezpłatna pożyczka 500zł na 61 dni w Vivus

  Sprawdzono: 01.04.2020

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
Ostatnio zaktualizowano 2020-04-01

Czym jest Vivus?

Vivus to jeden z największych pożyczkodawców internetowych w Polsce. Jest obecny na rynku od 2012r.  Czym tak naprawdę jest Vivus? To serwis internetowy, za pośrednictwem którego, możesz wziąć krótkoterminową pożyczkę. Vivus Finance sp. z o .o . jest członkiem założycielem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych i odgrywa ważną rolę w kształtowaniu  rynku pożyczkowego w Polsce. Jasne zasady, niewiele formalności, a także szybka pożyczka, przyczyniły się do popularność Vivus, który w naszym kraju uchodzi za jednego z najlepszych pożyczkodawców. Vivus tworzy promocje, zniżki i kody rabatowe, które jeszcze bardziej uatrakcyjniają ofertę firmy. Dla Vivus pracują specjaliści w dziedzinie finansów, którzy doskonale znają się na swojej branży, dlatego śmiało możesz polegać na ich fachowym doradztwie.  Możesz z nimi również porozmawiać na czacie, który czynny jest niemalże całą dobę. Sprawdź aktualne promocje Vivus i wybierz odpowiednie kody rabatowe Vivus dla siebie. 

Pożyczka w Vivus

Promocje Vivus, kody rabatowe i inne okazje

Pieniądze są w życiu ważne, jednak nie najważniejsze. Gorzej w sytuacjach, kiedy bardzo potrzebujemy zastrzyku gotówki. Wtedy do pomocy wkracza Vivus.pl! Czy wiesz, że Vivus jako jedna z niewielu firm, zajmujących się udzielaniem pożyczek, oferuje częste promocje, kody rabatowe i zniżki? Tak to prawda! Sprawdzaj pojawiające się promocje Vivus, które znajdziesz pod postacią kuponów rabatowych w naszym serwisie Couporando. Pożyczka Vivus jest bardzo prosta! Składamy wniosek, otrzymujemy pożyczkę i spłacamy ją! Pierwsza pożyczka w Vivus jest za darmo, możemy ją wypróbować bez żadnych dodatkowych kosztów! Jakie pożyczki znajdziemy w ofercie?

1. Bezpłatna pożyczka! Na kwotę 500zł przy okresie 61 dni. Pożyczka jest objęta promocją, klient ma możliwość zrobienia 2 przedłużeń na 30 dni zgodnie z cennikiem umieszczonym w Regulaminie Promocji. Nie ma możliwości dobrania innej kwoty niż 500zł.

2. Pierwsza pożyczka na 30 dni, minimalna kwota pożyczki to 600zł a maksymalna 3000zł. Klient nie ma możliwości standardowego przedłużenia. Jest za to możliwość dobrania w ramach przyznanego limitu - limity nie ulegają zmianie.

3. Kolejna pożyczka jest tylko na 30 dni. Minimalna kwota pożyczki to 600zł a maksymalna 7500zł. Klient nie ma możliwości standardowego przedłużenia, ale ma możliwość dobrania w ramach przyznanego limitu - limity nie ulegają zmianie.

Kredyt w Vivus

Kto może wziąć pożyczkę?

 • jest w wieku od 19-78 lat
 • posiada polskie obywatelstwo
 • posiada aktualny numer i serię dowodu osobistego
 • posiada aktualny numer telefonu oraz adres e-mail
 • posiada konto osobiste
 • posiada pełną zdolność do czynności prawnych
 • jest konsumentem w rozumieniu przepisów  ustawy o Kredycie Konsumenckim
 • uzyska pozytywną ocenę zdolności kredytowej
 • zawsze z firmą umowę Pożyczki

WYMAGANE DANE:

 • imię, nazwisko, PESEL, seria i numer dowodu
 • telefon komórkowy
 • konto bankowe w jednym z banków w Polsce
 • adres e-mail dotyczy kanału online

Oddajesz tyle ile pożyczasz! RRSO 0% dla pierwszej pożyczki

Uważasz, że wiele firm tego typu, nabiera w ten sposób uczciwych klientów? Niestety w rzeczywistości tak jest, ale to nie dotyczy firmy Vivus! Promocja skierowana jest do wszystkich nowych klientów Vivus, którzy po raz pierwszy korzystają z usług firmy. Nie musisz obawiać się gwiazdek, ani punktów pisanych małym druczkiem. Firmie Vivus zależy na dobrej opinii, która samoistnie przekłada się w najlepszą reklamę dla spółki. Uczciwość firmy wobec klienta, to ogromna zaleta Vivus, która bardzo często doceniana jest przez stałych klientów. Jeśli w danej chwili znajdujemy się w ciężkiej sytuacji finansowej i szybko potrzebujemy gotówki - Vivus wyratuje nas z opresji! Promocje Vivus, kody rabatowe i zniżki nie powinny już nikogo dziwić. Jednak pamiętaj, że Vivus wymaga od ciebie uczciwości! To działa w dwie strony – Vivus oferuje jasne zasady, rozumie twoją sytuację finansową, jednak wymaga od ciebie regularniej spłaty kredytu. Dlatego zanim weźmiesz kredyt, przemyśl czy jesteś w stanie go spłacić w terminie jaki sobie ustaliłeś. Jeśli będziesz migał się od spłaty, następnym razem Vivus może ci odmówić udzielenie pożyczki – koniecznie weź to pod uwagę. Kody rabatowe Vivus, kupony zniżkowe i bony promocyjne, mają różne funkcje, dlatego zanim je wykorzystasz, sprawdź dokładnie jakie przywileje mogą one zagwarantować. Sprawdź promocje Vivus, kody rabatowe i zniżki i przekonaj się o uczciwości Vivus. 

Umowa w Vivus

Jak i gdzie wziąć pożyczkę?

 • PRZEZ INTERNET

Wchodzimy na stronę Visus.pl, wybieramy na kalkulatorze kwotę i okres pożyczki i klikamy "Weź pożyczkę". Wpisujemy swoje dane w formularzu rejestracyjnym, czytamy i akceptujemy zgodę. Robimy jednorazowy przelew identyfikacyjny na kwotę 1 gr ( przelew tradycyjny)  lub 1 zł (ekspresowy przelew Blue Media )

 • PRZEZ TELEFON

​Dzwonimy pod numer 660 600 700, omawiamy pożyczkę z konsultantem, wybieramy z nim kwotę i okres pożyczki. Podajemy dane telefonicznie i robimy przelew jak w przypadku pożyczki przez telefon.

 • PRZEZ APLIKACJĘ MOBILNĄ

​Pobieramy bezpłatną aplikację mobilną w sklepie Google Play lub AppStore, wybieramy okres i kwotę pożyczki i klikamy "Wybierz pożyczkę", wpisujemy dne w formularzu rejestracyjnym, czytamy i akceptujemy zgodę oraz jak w przypadku pożyczki przez internet lub telefon, robimy jednorazowy przelew.

Zalety Vivus.pl

 • wysoka kwota maksymalna pożyczki dla stałych Klientów nawet do 7500zł
 • wiarygodny pożyczkodawca
 • szybka pożyczka
 • długie godziny pracy Infolinii od 8:00-22:00 w tygodniu, w weekendy od 8:00-20:00
 • możliwość zwiększenia kwoty zobowiązania
 • wszystko pod kontrolą
 • wygodny dostęp
 • automatyczne przypomnienia

do góry
Vivus

Vivus sklep internetowy, kwiecień 2020.
tutaj www.vivus.pl zrobisz zakupy online.

Do sklepu internetowego
Opinie o Vivus

Kiedy potrzebowałem gotówki, nie zastanawiałem się ani chwili co zrobić, tylko od razu udałem się do Vivus. Skąd wiedziałem o tej firmie? Moim znajomi bardzo często korzystają pożyczek krótkoterminowych i ta firma oferuje najlepsze rozwiązania. Pożyczkę załatwiłem online, suwakami ustaliłem czas spłaty, a także sumę pożyczki, a kody rabatowe Vivus, promocje i kupony promocyjne Vivus, pomagają załatwić jeszcze lepsze warunki tego mini kredytu. Niskie oprocentowanie sprawia, że nie mam problemu ze spłatą, a dodatkowo nowym klientom przysługuje jeszcze więcej atrakcji. Poleciłem firmę kilku znajomym, dzięki temu zyskałem dodatkowe pieniądze przelane na moje konto. Doceniam także szybki przelew na konto, który sprawdza się w kryzysowych sytuacjach.

Kontakt

Vivus Finance sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16c
02-092 Warszawa
Polska
Infolinia:660 600 700
Godziny otwarcia:Pon. – Pt. 8:00 – 22:00 Sob. – Ndz. 8:00 –20:00
E-mail:kontakt@vivus.pl
Regulamin:Regulamin sklepu online Vivus
Podobne sklepy
wszystkie sklepy internetowe >