1. Witaj
 2. »
 3. Moda
 4. »
 5. Soxy
Darmowy kod rabatowy Soxy
Soxy
3 z 3 ocen

Kupony rabatowe Soxy

Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe Soxy na październik 2023

Skarpetki wcale nie muszą być nudne ! Często ukrywane pod nogawkami spodni lub głęboko schowane w obuwiu. Sklep Soxy.pl wprowadza rewolucję! Od teraz pokazujemy swoje kreatywne i designerskie skarpetki! Jeśli raz zerkniesz na asortyment sklepu już nigdy nie założysz zwyczajnych, szarych skarpetek. Sklep prowadzi zespół pasjonatów mody, którzy z pasją tworzą wyjątkowe i niebanalne elementy bielizny, jaką są właśnie skarpetki. Sklep nie oferuje zwykłych  elementów ubrań, opisuje je jako filozofię i zamierza wyprzedzać bieżące trendy. Asortyment sklepu jest przeznaczony dla ludzi odważnych, nie bojących się wyzwań. Nie każdy ma w sobie odwagę, aby założyć oryginalne i rzucające się w oczy skarpetki. Soxy kod rabatowy czeka na Ciebie! Rozpocznij z nami zupełnie nowy wymiar mody. Wyrzuć już teraz nudne skarpetki z szafy i pokaż swój styl.

 • Już od 25 zł

  Już od 25 zł za kolorowe skarpetki w Soxy

  Sprawdzono: 03.10.2022

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • Ostatnie sztuki

  Ostatnie sztuki sprawdź ofertę skarpetek z outletu w Soxy

  Sprawdzono: 03.10.2022

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
Ostatnio zaktualizowano 2017-02-09

Skarpetki wcale nie muszą być nudne!

Skarpetki nie muszą być czarne. Legenda głosi, że podobno to najnudniejsza część męskiej garderoby. Są to zdecydowanie słowa gorzkiej prawdy. Pozostała paleta kolorów po jaką sięgają mężczyźni to szary lub biały. Jeśli chodzi o stroje formalne, wspomniane kolory wiodą prym. Są jednak okazje, kiedy można odrobinę zaszaleć. Z ciekawym pomysłem wychodzi do nas sklep Soxy. W asortymencie sklepu można zobaczyć naprawdę wiele ciekawych stylizacji skarpetkowych, jeśli można to tak nazwać. Skarpetki w kolorze kontrastowym w stosunku do odzieży – butów i spodni są kreatywnym a zarazem modnym sposobem zwrócenia na siebie uwagi. Soxy kod rabatowy czeka na wykorzystanie i rozpoczęcie zupełnie nowego życia z tą jakże zapomnianą o dbałość - częścią garderoby - jaką są skarpetki.

Asortyment w Soxy sklep

Sklep Soxy to zarówno linie skarpet casual i business. Cały asortyment dzieli się na 7 głównych działów jakimi są:

 • Wiosna/Lato 2016

 • Stopki

 • Nowość

 • Bestseller

 • Zestawy

 • Pokaż wszystkie

 • Sale %

Rozpoczynając podróż po sklepie naszym oczom ukazują się kolorowe skarpetki. W paski, kratkę, figury geometryczne, puzzle, kropki i wiele innych pomysłów. Nawet bardzo wybredna osoba jest w stanie wybrać coś oryginalnego dla siebie. Możemy dobrać rozmiar i długość skarpetek. Stopki nie pozostają w cieniu i również posiadają ciekawy design. W dziale Nowość czeka nie lada gratka dla fanów piłki nożnej. Z okazji Euro 2016 czeka magiczne pudełko - specjalnie zaprojektowanych z myślą o mistrzostwach – skarpetkach. Dla miłośników filmów i bajek też czekają niespodzianki – motywy z Batmana i Spidermana. To wspaniały prezent z okazji urodzin czy imienin dla każdego. Dzień od razu staje się weselszy, kiedy założymy na swoje stopy – śmieszne arbuzowe skarpetki.

Czy wiesz, że …

Na stronie sklepu Soxy.pl występuje coś w rodzaju manifestu. Pomysłodawcy szalonych skarpetek, mówią dość nijakim skarpetkom. Zachęcają do przyłączenia się do nowej kultury noszenia skarpet. Wiele osób postrzega je nudno wręcz anonimowo, to tak samo ważna cześć garderoby jak obuwie czy spodnie, zatem nie lekceważmy tak wspaniałego dodatku. Skarpetki są od podstaw projektowane a dalej produkowane. Kolekcje są przygotowywane przez polskich projektantów mody i produkowane w Łodzi – kolebce polskiego włókiennictwa. Sklep Soxy.pl otrzymał Certyfikat Dbałości o Prawa Klienta. Wykorzystaj już teraz Soxy.pl kod rabatowy - gwarantujemy, że to najlepsza decyzja dotycząca Twoich stóp na przyszłe lata!

Promocje Soxy

Na stronie sklepu czekają gorące Sale. Możemy znaleźć tam takie skarpety jak – biedrona, zygzaky, pasky,puzzle, tetris, cactus, nemo czy summer time. Soxy kod rabatowy czeka na Ciebie. Rozpocznij nowy wymiar mody, wyrzuć nudne skarpetki z szafy i poluj na okazje!

Płatność, dostawa

Sprzedawca umożliwia Klientowi sposób płatności elektronicznej i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu PayU.pl, aktualne możliwe sposoby płatności są określone na stronie sklepu internetowego w zakładce dotyczącej sposobów płatności lub na stronie internetowej tutaj.

Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej kosztów dostawy oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:

 • przesyłka paczkomatem

 • list polecony INPOST

 • przesyłka kurierska
   

Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 7 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. 

Reklamacja produktu

Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć Klientowi Produkt bez wad. Szczegółowe informacje dotyczące odpowiedzialności Sprzedawcy z tytułu wady Produktu oraz uprawnień Klienta są określone na stronie Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej reklamacji. Reklamacja może być złożona:

 • pisemnie na adres Soxy Sp. z o.o. Ul. Podlesie 52, 44-100 Gliwice

 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kontakt@soxy.pl

Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji:

 • informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady

 • żądania sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży

 • danych kontaktowych składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę.

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.

Popularność Soxy w Internecie

Facebook – miejsce, gdzie sklep umieszcza aktualne posty, prezentując najnowsze trendy skarpetek.

Instagram – designerskie skarpety tworzone przez projektantów mody.

Twitter – profil sklepu gdzie ceny są niskie a jakość wysoka!

do góry
Soxy

Soxy sklep internetowy, październik 2023.
tutaj www.soxy.pl/ zrobisz zakupy online.

Do sklepu internetowego
Opinie o Soxy

Od zawsze moje zakupy skarpetek kończyły się na jednym kolorze - czarnym. Uważam, że jest to bardzo uniwersalny kolor, nadaje się zarówno na egzamin czy na parapetówkę u znajomych. Skarpetki Soxy kupiła mi na urodziny koleżanka. Byłem w szoku. Co ciekawe zakupiłem więcej takich, ponieważ skarpetki wcale nie muszą być nudne! Teraz na każdej domówce wszyscy podziwiają moje stopy i jestem dosłowne w centrum uwagi...a to uwielbiam!

Kontakt

Soxy Sp. z o.o

Ul.Podlesie 52
44-100 Gliwice
Polska
Infolinia:+48.509.913.331
E-mail:kontakt@soxy.pl
Regulamin:Regulamin sklepu online Soxy
Rodzaje płatności:Paypal
Formy dostawy: Inpost Kurier Paczkomat
Podobne sklepy
wszystkie sklepy internetowe >