1. Witaj
 2. »
 3. Wycieczki
 4. »
 5. Selectcamp
Darmowy kod rabatowy Selectcamp
Selectcamp
4 z 7 ocen

Kupony rabatowe Selectcamp

Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe Selectcamp na czerwiec 2023

Warto zaplanować wakacyjny wyjazd odpowiednio wcześniej, aby mieć zapięte wszystko na ostatni guzik. Chcąc mieć pewność, że wybierzesz się na bezpieczny i udany urlop wraz całą rodziną, skorzystaj z oferty przygotowanej przez Selectcamp. Jest to serwis zajmujący się przygotowywaniem letniej oferty w kilku krajach umożliwiający wypoczynek na campingu. Czerp jak najwięcej korzyści z tej formy wypoczynku i przy okazji oszczędzaj pieniądze. Tutaj to możliwe ze względu na szereg zniżek. Wykorzystaj swoje kody rabatowe Selectcamp, a udasz się na wymarzony wyjazd za rozsądną cenę.

 • Najlepsze campingi

  Najlepsze campingi na wymarzone rodzinne wakacje w Selectcamp

  Sprawdzono: 03.10.2022

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • Atrakcyjne ceny

  Atrakcyjne ceny wyjazdów zagranicznych w Selectcamp

  Sprawdzono: 03.10.2022

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
Ostatnio zaktualizowano 2022-05-24

Kilka słów o firmie

Select Camp powstał jako pomysł na spędzenie luksusowych wakacji. Campingi to popularna forma stanowiąca doskonałą propozycję dla całej rodziny. Zdecyduj się na wybór serwisu, który od lat współpracuje z najlepszymi ośrodkami poza granicami kraju i udaj się na wypoczynek. Pamiętaj przede wszystkim o swoich przyjemnościach i pomyśl o możliwościach oszczędzania. Tutaj masz ku temu okazje, jeśli spożytkujesz kody rabatowe. Selectcamp posiada 24-letnie doświadczenie w organizowaniu letnich wypadów, co czyni go zaufaną placówką specjalizującą się w przygotowaniu najlepszej oferty. Skuś się na jeden z krajów, który zawsze chciałeś odwiedzić i ciesz się jednocześnie niewielkim kosztem - tak działają właśnie kody rabatowe Selectcamp na najlepsze wakacje.

Ciekawostki dotyczące firmy:

 • siedziba stacjonarna w Polsce znajduje się w miejscowości Okonin,
 • istnieje możliwość wykupienia specjalnej polisy ubezpieczeniowej, aby uchronić się przed wypadkiem,
 • firma oferuje wakacje także dla rodzin z małymi dziećmi, zapewniając pełen komfort dla rodziców i maluchów.

Kody rabatowe Selectcamp, promocje - wybieraj rozsądnie

Wymarzone wakacje nie muszą być dla Ciebie jednoznaczne z wielkimi wydatkami, jeśli tylko wiesz, w których miejscach szukać najlepszych ofert. Wygrzewaj się na słońcu, wybierając camping i niskie ceny, na co pozwolą Ci kody rabatowe. Selectcamp przeznaczony jest dla każdego, kto chce oszczędzić i przy okazji zobaczyć urokliwe miejsca. Wśród Twoich bliskich na pewno znajdą się osoby zainteresowane zagranicznym wyjazdem na takich warunkach. Gdy poinformujesz ich o niewielkich kosztach, na pewno zdecydują się na to, aby wykorzystać promocje - Selectcamp posiada bardzo szeroki wachlarz zniżek, co czyni jego propozycję jeszcze bardziej zadowalającą. Niech od tej pory Twoje wakacyjne wyjazdy wiążą się z samymi przyjemnościami i beztroską. Zaufaj serwisowi z doświadczeniem, którego wybrało już wielu turystów w kilku krajach. Pamiętaj o tym, że masz kody rabatowe Selectcamp, z którymi zrealizujesz wszystkie marzenia.

Materiał filmowy

Podoba Ci się perspektywa wypoczynku w takim miejscu? Pomyśl o tym, że nareszcie odpoczniesz i zrelaksujesz się. Niech słońce i przyjemna woda towarzyszą Ci na każdym kroku, a wraz z nimi przyjemne oszczędności. Tak działają właśnie kody rabatowe - Selectcamp to Twoja szansa na cudowne przeżycia na wakacjach.

Campingi czekają na całe rodziny!

Firma stara się dostosować swoją ofertę do wszystkich klientów. Wśród wakacyjnych propozycji znajdziesz zarówno standardowe wyjazdy, jak i te bardziej luksusowe, które zapewniają większe wygody korzystającym. Zdecyduj się na to, jaki komfort Ci odpowiada, a następnie przeznacz na to swoje kody rabatowe. Selectcamp znany jest z tego, że od lat działa na rynku zagranicznym, wybierając najbardziej uznane kurorty gwarantujące wypoczynek i satysfakcję konsumentom. Zdobyte doświadczenie pozwoliło wyselekcjonować najlepsze miejsca, z których na pewno będziesz zadowolony. Wybieraj więc spośród szeregu ofert i rozkoszuj się ich niskimi cenami - Selectcamp kod rabatowy funkcjonuje właśnie w taki sposób. Spójrz tylko na stronę internetową. Czy wśród przygotowanych propozycji znajduje się kraj, w którym od zawsze chciałeś zaznać wypoczynku? Wykorzystaj więc swoje kody rabatowe. Selectcamp pozwoli Ci na podróż za niewielką cenę do takich państw jak:

 • Włochy
 • Hiszpania
 • Chorwacja
 • Słowenia
 • Francja
 • Węgry

Jeśli wakacje z Selectcamp to nie jest to, co szczególnie zwraca Twoją uwagę, popatrz na inne serwisy z kategorii Wakacje - np. Travelist lub Tui.

Wybierz najlepsze miejsce

Gdybyś był zainteresowany wyjazdem w konkretny rejon Europy, kliknij przy wybranej wycieczce "Rezerwuj". Podaj następnie wszystkie niezbędne dane, o której prosi Cię serwis i wskaż ilość osób oraz nocy. Potwierdzenie swojego zamówienia oraz voucher otrzymasz na podany adres e-mail. Gdy będziesz już wypoczywać, pomyśl o tym, z jakimi przyjemnościami się to wiąże. Niskie ceny to jeden z elementów, a zapewniły go kody rabatowe Selectcamp.

Opcje płatności

Za swoje wakacje możesz zapłacić przelewem. Zrób to poprzez Internet bądź dokonaj tradycyjnego przekazu na poczcie. Nie zapomnij tylko o tym, aby właściwie uprzyjemnić sobie tę czynność. We wskazanym miejscu umieść swój kod rabatowy. Selectcamp obniży wartość zamówienia, dając Ci w ten sposób kolejny powód do świętowania najlepszej wakacyjnej rezerwacji.

Odstąpienie od umowy i reklamacja

Klient może zrezygnować z wyjazdu w każdym czasie. Kwota, jaka zostanie mu zwrócona, będzie zależna od tego, na jak długo od planowanego rozpoczęcia pobytu złożył wniosek o rezygnacje z usług firmy. Należy złożyć pisemne zawiadomienie, a część pieniędzy wróci na konto rezerwującego. Gdybyś doświadczył na wyjeździe czegoś, co nie wypełniałoby zawartej umowy, przysługuje Ci prawo do złożenia reklamacji. Powiadom przedsiębiorstwo o powstałych uchybieniach, a po kilku dniach otrzymasz odpowiedź.

Biuro obsługi klienta

Jeśli zależy Ci na bardziej szczegółowych informacjach dotyczących miejsc, w które możesz się udać, a także samego procesu rezerwacji, skontaktuj się z firmą. Wystarczy, że napiszesz na adres e-mail info@selectcamp.pl bądź zadzwonisz pod numer telefonu 17 787 61 05. 

Selectcamp w sieci

Facebook - bądź na bieżąco z prezentowaną ofertą i poluj na dodatkowe zniżki - kupon promocyjny Selectcamp często tutaj gości

YouTube - zobacz wakacje swoich marzeń i prezentacje wybranych miejsc na materiałach filmowych

Jak wykorzystać w Selectcamp kod rabatowy?

Gdy podsumowujesz zamówienie, nie możesz zapomnieć o kluczowym elemencie powodującym u każdego klienta jeszcze większy poziom satysfakcji. Wykorzystaj aktualne rabaty po to, aby nie martwić się wysokim kosztem i w spokoju planować wyjazd, na który Cię stać. Obniżysz swoją cenę w koszyku, wykorzystując aktualne promocje. Selectcamp w ten sposób zapewni Ci tańsze wakacje na atrakcyjnych warunkach.

Dołącz do newslettera

Firma nie pozwoli Ci na to, abyś pominął jakieś interesujące okazje. To, co warte uwagi w Selectcamp, znajdziesz w newsletterze, który możesz zasubskrybować. Poluj więc na okresowe zniżki na konkretne wyjazdy. Być może dzięki temu zdecydujesz się na najbardziej korzystną ofertę, na którą dodatkowo spożytkujesz kod rabatowy Selectcamp przyjemnie zmniejszający pierwotną cenę.

Przezorny zawsze ubezpieczony!

Nie daj się zaskoczyć na wyjeździe i uchroń się przed nieszczęśliwym wypadkiem bądź zminimalizuj koszty leczenia. Stanie się tak, jeśli zdecydujesz się na wykupienie ubezpieczenia gwarantującego Ci pomoc w razie niespodziewanych wydarzeń. Nie będziesz musiał martwić się o dodatkowy wysoki koszt przy rezerwacji w Selectcamp - promocje pozwolą Ci także tutaj na zachowanie oszczędności.

do góry
Selectcamp

Selectcamp sklep internetowy, czerwiec 2023.
tutaj www.selectcamp.pl zrobisz zakupy online.

Do sklepu internetowego
Podobne sklepy
wszystkie sklepy internetowe >