1. Witaj
 2. »
 3. Finanse i rachunkowość
 4. »
 5. PZU
Darmowy kod rabatowy PZU
PZU
3 z 44 ocen

Kupony rabatowe PZU

Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe PZU na październik 2023

Od dawna zastanawiasz się na ubezpieczeniem na życie dla Ciebie i twoich bliskich? Teraz zyskasz PZU zniżki i promocje PZU na produkty oferowane przez PZU. Atrakcyjne warunki umowy a także gwarancja opieki medycznej to tylko niektóre możliwości jakie możesz zyskać. Promocja PZU jest dla każdego kto właśnie zastanawia się nad nowym ubezpieczeniem. Wybierz interesujące Ciebie zniżki PZU a także spójrz jaka promocja PZU przyda Ci się tym razem.

 • 28% zniżki

  28% zniżki na AC w pakiecie w PZU

  Sprawdzono: 30.09.2022

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • Ubezpieczenie

  Ubezpieczenie niska składka OC/AC w PZU

  Sprawdzono: 30.09.2022

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • 5% rabatu

  5% rabatu na ubezpieczenie mieszkania, domu w PZU

  Sprawdzono: 30.09.2022

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
Ostatnio zaktualizowano 2023-01-08

PZU – Powszechny Zakład Ubezpieczeń

PZU w Polsce jest jedną z największych firm oferujących ubezpieczenia. Posiada wieloletnią, bo ponad 200-letnią tradycję. W XIX w. w Polsce powstawały pierwsze towarzystwa ubezpieczeniowe, skąd PZU sięga swoją tradycję. Przez takie doświadczenie, PZU doskonale wie co potrzeba klientom i spełnia ich oczekiwania jak tylko to możliwe. Tym razem masz do wykorzystania zniżki PZU i promocje PZU, z którymi łatwiej zdobędziesz interesujące Ciebie ubezpieczenia.

PZU zapewnia swoim klientom szeroką ochronę ubezpieczeniową. Począwszy od życia prywatnego, przez działalności, fundusze emerytalne czy programy oszczędnościowe. Szeroki wybór produktów stawia Grupę PZU w gronie najpopularniejszych ubezpieczalni w Polsce. Mając do aktywacji PZU zniżki i PZU promocje nie masz co zwlekać. Promocja PZU przyda się w każdej chwili, więc sprawdź ofertę. Z łatwością dotrzesz do agenta ubezpieczeniowego PZU by omówić interesujące Ciebie produkty. Przyjrzyj się bliżej szerokiej ofercie i zaufanemu ubezpieczycielowi z polskimi korzeniami i tradycją w sektorze ubezpieczeń.

To ciekawe!

 • Tradycje PZU sięgają roku 1803,
 • Klienci mają do wyboru ponad 200 różnych ubezpieczeń
 • W 2006 rok PZU uzyskało rekordowy wynik finansowy w ubezpieczeniach 3,7 miliarda złotych

PZU zniżki na oferowane produkty

Atrakcyjne oferty znajdziesz na każdym kroku, ale nie do każdej czeka Ciebie miła niespodzianka jak zniżki PZU. Na liście, która znajdziesz w naszym serwisie dostępna jest promocja PZU, z których w każdej chwili możesz skorzystać. PZU promocje mogę się różnić w zależności o tego kiedy nas odwiedzić. Możesz znaleźć PZU promocja, która dotyczy ubezpieczenia oferowanego przez PZU od ciężkich chorób. Inna promocja PZU, która możesz się zainteresować to atrakcyjna oferta produkty Ochrona i Zysk. Wszelkie informacje na temat produktów czekają na Ciebie na stronie internetowej PZU. Zastanów się, które promocje PZU przydadzą się Tobie i aktywuj odpowiednie PZU zniżki i PZU promocja. Odwiedzając nas spójrz jeszcze raz na listę, bo możesz znaleźć nowe PZU promocje, które Ciebie zainteresują. 

Historia logo PZU

Ubezpieczenie Ochrona i Zysk w PZU

Jest wiele ubezpieczeń, które różnią się swoją zawartością. Tym razem możesz zdobyć zniżki PZU tak naprawdę dla całej swojej rodziny. Jedynym warunkiem otrzymania tego właśnie ubezpieczenia jest ukończenie 13 roku życia. Ubezpieczenie Ochrona i Zysk, na które PZU promocja trwa to połączenie ubezpieczenia i oszczędzania pieniędzy. W ramach tego ubezpieczenia, ubezpieczony zyskuje wypłatę pieniędzy gwarantowanych. Zgromadzone pieniądze może przeznaczyć na dowolny cel. W razie śmierci ubezpieczonego, jego najbliżsi otrzymają większe bezpieczeństwo finansowe. PZU zniżki jakie możesz otrzymać w tym ubezpieczeniu pozwolą Tobie na rozszerzenie tego ubezpieczenia o leczenie szpitalne, w przypadku operacji chirurgicznych, ciężkich chorób czy złamania kości.

Od Ciebie zależy czy pozostaniesz w standardowych ramach ubezpieczenia czy rozszerzysz je o dodatkowe możliwości. Mając zniżki PZU możesz tylko zyskać na wybranym ubezpieczeniu. To Ty decydujesz jak będzie suma ubezpieczenia. Są to pieniądze, które dostaniesz na zakończenie umowy ubezpieczeniowej. Rata ubezpieczenia, którą będziesz uiszczał co miesiąc zależy od tego jaka będzie kwota ubezpieczenia. Czasem jest tak, że możesz mieć gorszy miesiąc i mniej pieniędzy. Wówczas możesz zawiesić opłacanie składek lub skrócić okres ubezpieczenia. W ostatniej możliwości możesz zrezygnować z dalszego płacenia i zachować obecną polisę. Mając zniżki PZU na pewno zyskasz więcej, więc oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Przekonaj się jak zawarcie umowy jest proste. Umowę podpisujesz minimum na 5 lat, lecz okres trwania umowy nie może być dłuższy niż 30 lat.

Po odwiedzeniu strony internetowej PZU, skontaktuj się z konsultantem w celu uzgodnienia wszelkich dodatkowych pytań i możliwości w interesującej Ciebie polisie z oferty PZU. Zniżki PZU i promocja PZU jaką możesz otrzymać to dodatkowe możliwości na oszczędzanie.

Jak zawrzeć umowę?

Wiesz już prawie wszystko o przedstawionym produkcie PZU Ochrona i Zysk. Jeśli produkty bardzo Ciebie zainteresował, wybierz PZU zniżki i odwiedź stronę PZU. Na stronie wystarczy, że podasz swoje dane i koniecznie telefon kontaktowy. Wówczas konsultant PZU skontaktuje się z Tobą w celu omówienia oferty. Możesz zadać wszelkie pytania, które nasuną Ci się po wcześniejszym zapoznaniu się z ofertą i obowiązującymi PZU promocje. Wykorzystaj PZU zniżki i podpisz umowę na czas określony z PZU na polisę, która Ciebie interesuje. 

Popularność PZU w internecie

Blog – Potrzebujesz fachowej opinii w danym temacie? Chcesz wiedzieć o najnowszych trendach i przepisach jakie Ciebie obowiązują? Wśród artkułów na blogu znajdziesz odpowiedzi a może i poznasz jaka promocja PZU obowiązuje.

Facebook – Co ciekawego dzieje się w PZU? Wszystko w pigułce znajdziesz na fanpage’u. Poznaj poruszane tematy i dowiedz się jakie są aktualne PZU zniżki i promocje PZU.

Twitter – PZU ma dla Ciebie szeroką ofertę. Zobacz co tym razem jest warte uwagi i znajdź odpowiednie dla Ciebie zniżki PZU i PZU promocje.

Google+ - Szukasz danych potrzebnych o siedzibie PZU? Odwiedzając profil na G+ znajdziesz to czego potrzebujesz.

Wikipedia – Chcesz wiedzieć więcej o sklep PZU? Odwiedź wikipedię i przeczytaj dostępny artykuł o firmie.

YouTube – Widziałeś najnowsze spoty prezentowane przez PZU? Wiele z nich mówi o usługach, na które zdobędziesz PZU zniżki i PZU promocje.

PZU promocja, którą możesz szybko aktywować

Atrakcyjne warunki polisy na życie to nie wszystko. Przyda się również PZU promocja i PZU zniżki, które pozwolą Ci płacić mniej. Dostępne promocje PZU znajdziesz na naszej liście na górze strony. Wśród nich mogą czekać na Ciebie zniżki PZU, które z chęcią aktywujesz. A aktywowanie promocje PZU nie potrwa długo. Wystarczy znaleźć odpowiednie zniżki PZU i kliknąć w kupon promocyjny. Wówczas otrzymasz informację co zawiera promocja PZU i czy potrzebny Ci kod rabatowy PZU. Zwykle PZU promocje zostaną uwzględnione od razu po przeniesieniu do strony PZU. Po przeniesieniu na stronę postępuj według wskazówek na stronie by kupić odpowiednią usługę w PZU.

Dział Usługi to nie tylko ubezpieczenia. Znajdziesz tutaj też pożyczki krótkoterminowe dostępne w LendON, na które przydadzą się dostępne kupony rabatowe. Jeśli wydaje Ci się, że Twoje rachunki za telewizję i internet są za wysokie aktywuj zniżki w UPC. Aktywując kody rabatowe i dostępne promocje zyskasz jeszcze więcej. Wykorzystaj ofertę i atrakcyjne ceny usług.

do góry
PZU

PZU sklep internetowy, październik 2023.
tutaj www.pzu.pl zrobisz zakupy online.

Do sklepu internetowego
Kontakt

PZU SA

al. Jana Pawła II 24
00-133 Warszawa
Polska
Infolinia:801 102 102
Podobne sklepy
wszystkie sklepy internetowe >