1. Witaj
 2. »
 3. Motoryzacja
 4. »
 5. mtu24
Darmowy kod rabatowy mtu24
mtu24
3 z 15 ocen

Kupony rabatowe mtu24

Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe mtu24 na wrzesień 2023

Często podróżujesz samochodem? W takim razie zdajesz sobie sprawę z tego, że wypadki chodzą po ludziach i czasem może dojść do nieprzyjemnej sytuacji na drodze. Aby ubezpieczyć się przed niechcianymi konsekwencjami, potrzebne będzie wykupienie polisy. Bardzo szeroką ofertę na korzystnych dla Ciebie warunkach posiada serwis mtu24. Firma jest częścią grupy ERGO Hestia, a jej zadaniem jest pomóc kierowcom przy okazji kolizji i innych tego typu niespodziewanych wydarzeń. Wykorzystaj przy tym kody rabatowe mtu24, z którymi Twój zakup będzie tańszy i pozwoli Ci na zaoszczędzenie pieniędzy przy najlepszym zadbaniu o siebie i swój samochód.

 • 10% rabatu

  10% rabatu na ubezpieczenie nieruchomości w mtu24

  Sprawdzono: 26.09.2022

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Pobierz kupon
 • 5% rabatu

  5% rabatu na Ubezpieczenie Komunikacyjne OC+SZYBY w mtu24

  Sprawdzono: 26.09.2022

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Pobierz kupon
 • Atrakcyjne polisy

  Atrakcyjne polisy w 100% przez Internet lub telefon w mtu24

  Sprawdzono: 26.09.2022

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
Ostatnio zaktualizowano 2020-02-04

Kilka słów na temat mtu24

mtu24 to nowoczesna forma kontaktu i zakupu ubezpieczeń korzystająca z dotychczasowych doświadczeń marki MTU. Przedsiębiorstwo chce pomóc każdemu, kto porusza się po drodze autem i oferuje szereg usług, które pomogą lepiej zadbać o interesy w razie nieszczęśliwego wypadku. Mówi się, że przezorny zawsze ubezpieczony, dlatego lepiej nie dać się zaskoczyć i zdecydować się na wykupienie polisy. Dzięki temu będziesz mógł mieć pewność, że postępujesz właściwie i nie zostaniesz narażony na wielkie koszty nawet w razie kolizji. Ważne jest też to, aby wykorzystać kody rabatowe mtu24, z którymi dokonanie transakcji będzie dla Ciebie jeszcze przyjemniejsze. Postaw na wysoką jakość i oszczędności, a będziesz mógł spokojniej poruszać się po drodze.

Ubezpieczenie w mtu24

Co warto wiedzieć o mtu24?

 • liczne nagrody oraz odznaczenia, m.in. Gwiazda Jakości Obsługi 2015,
 • jako pierwszy ubezpieczyciel w Polsce firma w sposób kompleksowy opiekuje się ofiarami wypadków komunikacyjnych,
 • przydatne artykuły na stronie internetowej pozwolą Ci na uzyskanie większej wiedzy z zakresu ubezpieczenia Twojego samochodu.

Promocje mtu24 oraz kody rabatowe mtu24

Lubisz dokonywać transakcji, podczas których możesz zaoszczędzić pieniądze, jednocześnie nabywając to, co niezbędne? Oczywiście, każdy szuka tylko takich okazji, jednak w wielu dziedzinach życia ciężko o taką korzystną sytuację. Inaczej postępuje firma ubezpieczeniowa mtu24, z którą wykupisz polisę dla swojego samochodu taniej dzięki kody rabatowe mtu24. O tej propozycji koniecznie poinformuj swoich bliskich. Niech Twoi znajomi, a także członkowie rodziny również zadbają o swoje pojazdy na wszelki wypadek i zaopatrzą się w korzystne ubezpieczenie w niskiej cenie, wykorzystując kody rabatowe mtu24. Planujesz daleką podróż? W takim razie koniecznie zaopatrz się w polisę, która pozwoli Ci na jej spokojne przebycie. Użyj przy tym oczywiście kody rabatowe mtu24, aby jeszcze bardziej rozkoszować się swoim bezpieczeństwem. Warto tylko nadmienić, że promocje mtu24 to zniżki na wybrane usługi przedsiębiorstwa, a kody rabatowe mtu24 to kupony pozwalające obniżyć wartość składanego zamówienia.

OC w mtu24

Znajdź się w bezpiecznych rękach dzięki ubezpieczeniom mtu24

Wiadomo, że nikt nie przewiduje tego, że dojdzie na wypadku, jednak rozsądnie jest dmuchać na zimne i zabezpieczyć się na taką ewentualność. Płacenie składek w mtu24 będzie prawie niezauważalne, ponieważ są one niskie. Twoje konto nie zubożeje, a Ty zyskasz pewność, że w razie nieprzyjemnego incydentu, nie będziesz musiał się o nic obawiać. Szereg usług przedsiębiorstwa pozwoli Ci kompleksowo zadbać o Twoje potrzeby. Wykupując potrzebne ubezpieczenia, nigdy nie dojdzie do sytuacji, która będzie dla Ciebie niekorzystna. Zastępcze auto, pomoc w likwidacji szkód, wypłata odszkodowania - będziesz mógł z tego skorzystać, jeśli zdecydujesz się na współpracę z marką, wykorzystując kody rabatowe mtu24. Twoje bezpieczeństwo jest bardzo ważne, dlatego warto móc na kogoś liczyć w razie niepowodzenia. Najlepiej zadba o Ciebie ubezpieczyciel mtu24, co potwierdzają odznaczenia nawet od samego Prezydenta RP oraz liczne pochwały od zadowolonych klientów. Wykorzystaj więc kody rabatowe mtu24, a będziesz mógł otrzymać następujące usługi:

 • ubezpieczenie OC
 • ubezpieczenie NNW KiP
 • ubezpieczenie auto szyby
 • ubezpieczenie Autocasco
 • ubezpieczenie auto pomoc
 • ubezpieczenie bagażu
 • ubezpieczenie Minicasco
 • samochód zastępczy

AC w mtu24

Uważasz, że oferta mtu24 to dla Ciebie za mało, a kody rabatowe mtu24 nie do końca spełniają Twoje oczekiwania? W takim razie sprawdź inne serwisy z kategorii Usługi - m.in. Link4 bądź Liberty Direct.

Zawarcie umowy ubezpieczenia w mtu24

Współpracę można nawiązać przez Internet pod warunkiem, że spełni się wymienione wymagania. Aby cieszyć się kupioną polisą należy podać dane niezbędne do uzyskania kalkulacji składki oraz inne dane potrzebne do zawarcia umowy. Wszystkie informacje powinny być zgodne ze stanem faktycznym, aby przyznane ubezpieczenie było adekwatne do możliwości klienta. Na ich podstawie ustala się zakres ochrony, wysokość składki i warunki ubezpieczenia. Gdy strony ustalą, że wszystkie zagadnienia są optymalne, osoba kupująca polisę może liczyć na natychmiastowe nawiązanie współpracy. Dokument ubezpieczenia zostanie wysłany na adres e-mail usługobiorcy, a ochrona zaczyna się od dnia, który wskazany jest w umowie. Termin, sposób i formę płatności określa dokument ubezpieczenia. Każda umowa ustalana jest indywidualnie, stąd też mogą wynikać różnice w jej realizacji. Gdy już otrzymasz swoje ubezpieczenie, będziesz mógł cieszyć się, że zadbasz o swoje auto w najlepszy sposób i zawsze możesz liczyć na wsparcie ze strony mtu24.

Umowa w mtu24

Możliwość rezygnacji z usług firmy

Nie jesteś do końca zadowolony z przeprowadzonej transakcji? Możesz bez problemu zerwać zawartą współpracę. Masz na to 30 dni od momentu podpisania umowy. Nie musisz przy tym podawać żadnego powodu. Wystarczy, że wystosujesz właściwe oświadczenie i wyślesz je na wskazany adres. W ten sposób odstąpisz od współpracy z mtu24 i nie będą obowiązywały Cię składki. W przypadku uchybień ze strony firmy ubezpieczeniowej masz prawo na złożenie reklamacji. Wypełnij stosowny formularz i wyślij go na wskazany adres. Przedsiębiorstwo w ciągu 30 dni ustosunkuje się do Twojego żądania i udzieli odpowiedzi.

Rezygnacja z umowy w mtu24

Kontakt z serwisem

Pojawiły się jakieś pytania lub wątpliwości związane z polisami? Chcesz wiedzieć więcej o przysługujących Ci prawach? W takim razie skontaktuj się firmą. Wykorzystaj w tym celu podany na stronie internetowej numer telefonu 801 333 222 bądź napisz na adres e-mail poczta@mtu24.pl. Konsultanci mtu24 z przyjemnością udzielą Ci potrzebnych informacji oraz postarają się rozwiązać zaistniałe problemy.

Serwis mtu24

Obecność mtu24 w Internecie

Facebook - zawsze najświeższe wiadomości dotyczące serwisu oraz niejeden kupon rabatowy mtu24 do wykorzystania na wybrane usługi

mtu24 na facebooku

Jak wykorzystać mtu24 kupon rabatowy?

Gdy chcesz obliczyć składkę swojego ubezpieczenia, podczas podawania wszystkich danych technicznych nie zapomnij o najważniejszym elemencie. Pod wszystkimi informacjami znajduje się pusta rubryka opatrzona tytułem "Kod promocyjny". Wpisz w nią kupon rabatowy mtu24, a zostanie on uwzględniony przy obliczaniu wysokości składki ubezpieczeniowej. Jak więc widzisz, w bardzo przyjemny sposób możesz zadbać o swój sprzęt. Wystarczy, że odwiedzisz mtu24, wybierzesz interesującą Cię ofertę, a przy płaceniu wykorzystasz mtu24 kupon rabatowy. W ten sposób możesz cieszyć się pewną usługą najwyższej jakości oraz oszczędnościami. Szerokiej drogi!

Oferta mtu24

do góry
mtu24

mtu24 sklep internetowy, wrzesień 2023.
tutaj www.mtu24.pl zrobisz zakupy online.

Do sklepu internetowego
Kontakt

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia SA

ul. Hestii 1
81-731 Sopot
Polska
Infolinia:801 333 222
Koszt połączenia:Pn-Pt: 8:00 - 20:00
Regulamin:Regulamin sklepu online mtu24
Rodzaje płatności:Dotpay
Podobne sklepy
wszystkie sklepy internetowe >