1. Witaj
 2. »
 3. Finanse i rachunkowość
 4. »
 5. Link4
Darmowy kod rabatowy Link4
Link4
3 z 25 ocen

Kod promocyjny link4

Aktualny link4 kod promocyjny i kod promocyjny link 4

W obecnych czasach ubezpieczenie powinien mieć każdy. Podobno nieszczęścia chodzą parami – lepiej nie przekonywać się o tym na własnej skórze. Gdzie znaleźć tanie ubezpieczenie? Sprawdź ofertę Link4! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kody rabatowe, dzięki którym zapłacisz niższą składkę za wybraną polisę. Zapraszamy!

 • Kup Smart Casco

  Kup Smart Casco polisa na rok od 49zł w Link4

  Sprawdzono: 22.09.2022

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
Ostatnio zaktualizowano 2021-11-19

Dlaczego warto ubezpieczyć się w Link4?

Ubezpieczenie często kojarzy się z wysokimi cenami. Dzięki nam możesz to zmienić! Przygotowane kupony rabatowe sprawią, że koszt składek na polisę w Link4 znacznie się obniży. Z tą pomocą bez trudu wykupisz odpowiednie ubezpieczenie samochodu, mieszkania lub podróży. Kolizja drogowa, zalane mieszkanie czy zaginiony bagaż nie będą od tej pory stanowić problemu!

Kilka słów o firmie Link4

Link4 działa na terenie Polski od 2003 roku. To pierwsza firma w kraju oferująca nowoczesne ubezpieczenia typu direct, czyli zawierane przez internet lub telefon. Początkowo klienci mogli skorzystać z ubezpieczeń samochodu, później asortyment usług został rozszerzony o ubezpieczenia mieszkań i podróży. Doskonale skonstruowana oferta, atrakcyjne ceny oraz liczne kody rabatowe czynią z Link4 jedną z chętniej wybieranych firm ubezpieczeniowych. Przekonaj się i Ty!

Link4 w Internecie

YouTube – Internetowe kursy edukacyjne,  a także znane z telewizji spoty reklamowe – to wszystko na kanale YT.

Facebook – Na oficjalnym profilu Link4 pojawiają się nowe zniżki, rabaty i promocje.

do góry
Link4

Link4 sklep internetowy, czerwiec 2023.
tutaj www.link4.pl zrobisz zakupy online.

Do sklepu internetowego
Opinie o Link4

Jestem typem pechowca. Jeśli komuś ma się przytrafić coś złego, to zawsze padnie na mnie. Mam już za sobą kilkanaście stłuczek samochodowych, kradzież skutera, pożar w kuchni, zalanie mieszkania przez sąsiadów, a także zgubienie bagażu na wakacjach… Gdyby nie ubezpieczenie, które wykupiłem w Link4 mógłbym się również nazwać bankrutem, na szczęście tak nie jest. Polisy, które tam wykupiłem obejmują ubezpieczenie samochodu, mieszkania, a także podróży. Wszystko załatwiłem online i wykorzystałem kod promocyjny, który dodatkowo obniżył cenę składki. Pomocny kalkulator polisy online pozwolił na dobranie idealnej oferty dla mnie. Umowa jest jasna i przejrzysta, a w razie wypadku polisa wypłacana jest natychmiastowo. Wiem, bo sprawdziłem nieraz!

Kontakt

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna

ul. Postępu 15
02-676 Warszawa
Polska
Infolinia:605 444 444, 0 801 444 444, (22) 444 44 44
Godziny otwarcia:Pn - Pt: 8:00 - 22:00, Sb - Nd: 9:00 - 18:00
E-mail:bok@link4.pl
Podobne sklepy
wszystkie sklepy internetowe >