1. Witaj
 2. »
 3. Finanse i rachunkowość
 4. »
 5. Link4
Darmowy kod rabatowy Link4
Link4
3 z 16 ocen

Kod promocyjny link4

Aktualny link4 kod promocyjny i kod promocyjny link 4

Kod promocyjny Link4 oraz aktualne promocje i kod rabatowy Link4 znajdziesz u nas! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kod rabatowy link4 na tańsze ubezpieczenie! Nieszczęścia lubią chodzić parami – przekonali się o tym ci, którzy nie mają ubezpieczenia. Aby zabezpieczyć się przed niechcianymi sytuacjami najlepiej wykupić ubezpieczenie. Nasze kody promocyjne Link4 wykorzystasz na ubezpieczenie samochodu, mieszkania czy podróży. Dodatkowo rozszerzysz pakiety i nie przepłacisz jeśli wykorzystasz kod promocyjny Link4, który czeka na ciebie w ramkach poniżej. Sprawdź aktualne promocje i nie czekaj aż przytrafi ci się coś złego.

 • Zyskaj do 540zł

  Zyskaj do 540zł na polisie - oszczędź czas i pieniądze! w Link4

  Sprawdzono: 19.08.2019 Ważny do: 31.08.2019

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • 50% rabatu

  Nawet do 50% rabatu z Kartą Dużej Rodziny w Link4

  Sprawdzono: 19.08.2019

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • 4% rabatu

  4% rabatu przy płatności kartą w Link4

  Sprawdzono: 19.08.2019

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • 200 zł rabatu

  Nawet do 200 zł rabatu z punktami Payback w Link4

  Sprawdzono: 19.08.2019

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • Kasa Wraca

  Kasa Wraca zyskaj nawet do 30% składki w Link4

  Sprawdzono: 19.08.2019

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • Nowa, tańsza

  Nowa, tańsza składka OC/AC w Link4

  Sprawdzono: 19.08.2019

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • Oblicz składkę

  Oblicz składkę w 60 sekund! w Link4

  Sprawdzono: 19.08.2019

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • Polisa AC

  Polisa AC gwarancja zachowania zniżki po szkodzie! w Link4

  Sprawdzono: 19.08.2019

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • Od 20zł/7 dni

  Od 20zł/7 dni na ubezpieczenie turystyczne w Link4

  Sprawdzono: 19.08.2019

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • Atrakcyjne stawki

  Atrakcyjne stawki na ubezpieczenie domu i mieszkania w Link4

  Sprawdzono: 19.08.2019

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
Ostatnio zaktualizowano 2019-05-29

Dlaczego warto się ubezpieczyć w link4? – Wykorzystaj kod link4!

Ubezpieczenie często kojarzy nam się z czymś drogim. Jednak kod rabatowy link4 może to zmienić! Kody promocyjne Link4 pozwalają obniżyć cenę Twojego ubezpieczenia! Choć wielu z nas uważa, że ma nad wszystkim kontrole, czasem zdarzają się sytuacje, które dają nam do zrozumienia, że w rzeczywistości tak nie jest. Nasze życie jest kruche, nawet sekunda może decydować o naszym istnieniu. Jednak nie chcemy pisać czarnych scenariuszy, po prostu skupmy się na sytuacjach, które choć wydają się banalne mogą nas kosztować nie tylko dużo zdrowia, ale też pieniędzy. Słynne powiedzenie wypadki chodzą po ludziach sprawdza się na przykładzie setek tysięcy Polaków, jednak z opresji wychodzą obronną ręką tylko ci ubezpieczeni. Kod promocyjny Link4 daje nam możliwość wykupienia dobrego ubezpieczenia samochodu, mieszkania lub podróży. Ponadto oferuje wiele ciekawych akcji promocyjnych, podczas których można zyskać Link4 zniżki na usługi. Do najczęstszych sytuacji należą stłuczki samochodowe, awaria auta, zaginiony bagaż w podróży czy zalanie sąsiada piętro niżej. Właśnie te codzienne problemy rozwiązuje Link4, a usługi nie są zbyt drogie w porównaniu z tym co dla nas robią. Kody rabatowe Link4 obniżające cenę usług znajdziesz na w naszym serwisie.

Dlaczego warto wybrać właśnie Link4? Jest to firma z bogatym doświadczeniem, która od lat zajmuje się różnymi przypadkami – od tych błahych, aż po te trudne do rozwiązanie. Pewne jest jedno Link4 stoi zawsze po twojej stronie. Pobierz formularz, wypełnij go, a zanim go odeślesz wykorzystaj kod rabatowy Link4.

Kod promocyjny Link4 – i masz ubezpieczenie w niższej cenie!

Najnowsze promocje, kod rabatowy Link4, kod promocyjny i zniżki, znajdziesz na naszej stronie internetowej. Szukaj ich w zakładce Finanse, gdzie również pobierzesz ciekawe kody zniżkowe do TaxCare oraz GetInBank. Kiedy już klikniesz na odpowiedni kupon, system przekieruje cię do sklepu online Link4 – tam, u góry strony wyświetli się alfanumeryczny kod promocyjny Link4, który należy skopiować. Następnie podczas składania zamówienie musisz go umieścić w odpowiednim polu. Poniżej umieściliśmy zdjęcie miejsca na link4 kod promocyjny, które ułatwi ci całą procedurę. Jeśli po przejściu na stronę internetową nie wyświetli się żaden kod, oznacza to że zostałeś objęty promocją automatycznie, zaraz po wejściu do sklepu online. Postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami, a na pewno cały proces kupna ubezpieczeni, przebiegnie szybko i sprawnie! Dajemy ci na to słowo! A tymczasem pobierz Link4 kod promocyjny i poczuj się wreszcie bezpiecznie.

Sklep internetowy Link4 – video

Kilka słów o firmie Link4

Link4 to inaczej Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna, które należy do brytyjskiej grupy ubezpieczeniowej RSA, do której dołączyło w 2009 roku. Jest to grupa działająca nie tylko na terenie Polski, ale również w innych europejskich oraz światowych krajach. Polacy, mają przyjemność korzystać z usług firmy od 2003 roku. Częste promocje, Link4 zniżki i kody rabatowe Link4 sprawiły, że marka jest jedną z najchętniej wybieranych firm ubezpieczeniowych w naszym kraju. Jako jedno z pierwszym przedsiębiorstw wprowadziło tzw. usługi direct – ubezpieczenia przez telefon lub Internet. Dzięki temu Link4 działa już w 140 krajach na całym świecie! Ten daleki zasięg można zawdzięczać, bogatemu doświadczeniu oraz tradycji, ponieważ grupa RSA zajmuje się ubezpieczeniami od 1710 roku. Pierwszy oddział firmy powstał w Anglii, skutecznie obejmując w następnych latach inne państwa. Klienci mogą korzystać z zamówień internetowych, gdzie swobodnie można wykorzystać kod Link4. Zniżki, promocje Link4 oraz kody promocyjne Link4 poskutkowały aż 20 milionami indywidualnych klientów oraz firm, którzy są wierni swojemu ubezpieczycielowi od lat! Kod promocyjny Link4 na różne pakiety ubezpieczeniowe, mogą wykorzystać zarówno posiadacze małych, średnich oraz dużych firm jak i korporacje, a także osoby indywidualne. 

Usługi oferowane przez Link4 – kod promocyjny

Link4 na rynku polskim zasłynęło przede wszystkich z fantastycznych ubezpieczeń samochodowych. Aktualnie oferta firmy znacznie się rozbudowała, oferując nam różne formy ubezpieczeń, na które można wykorzystać kod promocyjny. Link4 skupia się na czterech głównych obszarach, a są to:

 1. Ubezpieczenie samochodu
 2. Ubezpieczenie podróży
 3. Firma
 4. Ubezpieczenia mieszkania 

Klienci najchętniej wybierają jednak ubezpieczenia dotyczące samochodu. O wypadek czy stłuczkę jest zdecydowanie łatwiej niż o pożar w mieszkaniu. Właśnie dlatego kod promocyjny Link4 można wykorzystać na takie rozszerzone pakiety jak:

 • Pakiet OC
 • Pakiet OC i AC
 • Ubezpieczenie AC
 • Auto Assistance
 • Smart Casco
 • Kluczyki Plus
 • Szyby 24
 • Ubezpieczenie NNW
 • Zielona Karta
 • Ubezpieczenie od kradzieży
 • Podróże 24+ Auto Assistance Plus
 • Samochód zabytkowy

Wśród posiadaczy samochodów, jest również wielu miłośników jednośladów, którzy gdy tylko poczują pierwsze promienie wiosennego słońca, wyprowadzają swoje maszyny na drogi. Specjalnie dla tych osób firma przygotowała specjalne oferty, na które oczywiście również można wykorzystać kod rabatowy. Link4 dla miłośników jednośladów przygotował:

 • pomoc w ciągu 30 minut na terenie
 • transport pojazdu do warsztatu
 • pomoc w wymianie opony
 • pojazd zastępczy do 3 dni w razie wypadku lub kradzieży 

Link4 to sprawdzona i bezpieczna firma ubezpieczeniowa, której warto zaufać. Nie czekaj, aż przytrafi ci się nieszczęście i wykorzystaj aktualny Link4 kod promocyjny. 

Jak skorzystać z usług Link4? – Wykorzystaj link4 kod promocyjny!

Jeśli nie jesteś zdecydowany na kupno ubezpieczenie i potrzebujesz skontaktować się z fachowcem, możesz zamówić rozmowę z konsultantem Link4. Zrobisz to poprzez zakładkę ,,Zamów rozmowę z konsultantem Link4’’. Jeśli chcesz tylko sprawdzić ile wyniesie cię ubezpieczenie, sprawdź to poprzez kalkulator OC i AC, który znajdziesz na stronie internetowej Link4. Tam też złożysz zamówienie i wykorzystasz kod promocyjny Link4. Cała procedura jest bardzo prosta, a ty przechodzi przez poszczególne etapy bez problemu. Wystarczy, że w lukach będziesz umieszczał informacje, które są niezbędne do wykupienia odpowiedniego pakietu. 

Link4 w Internecie

Google+ – Chcesz zaoszczędzić na polisie, nie tracąc przy tym dodatkowych przywilejów? Wystarczy, że dołączysz do kręgu Link4, a kody promocyjne Link4 oraz promocje wyświetlą się na twoim profilu.

You Tube –Internetowe kursy edukacyjne, pouczające filmiki, a także spoty reklamowe, które znasz z telewizji – to wszystko na kanale YT.

Facebook – Na oficjalnym profilu Link4 pojawiają się nowe zniżki, rabaty, promocje, a także kod promocyjny Link4, którego wyczekują wszyscy miłośnicy oszczędzania. Polub profil, a żadna promocja cię nie ominie!

do góry
Link4

Link4 sklep internetowy, sierpień 2019.
tutaj www.link4.pl zrobisz zakupy online.

Do sklepu internetowego
Opinie o Link4
Ewa Mazur

Ewa MazurRedaktor

Jestem typem pechowca. Jeśli komuś ma się przytrafić coś złego, to zawsze padnie na mnie. Mam już za sobą kilkanaście stłuczek samochodowych, kradzież skutera, pożar w kuchni, zalanie mieszkania przez sąsiadów, a także zgubienie bagażu na wakacjach… Gdyby nie ubezpieczenie, które wykupiłem w Link4 mogłabym się również nazwać bankrutem, na szczęście tak nie jest. Polisy, które tam wykupiłem obejmują ubezpieczenie samochodu, mieszkania, a także podróży. Wszystko załatwiłem online i wykorzystałem kod promocyjny Link4, który dodatkowo obniżył cenę składki. Pomocny kalkulator polisy online pozwolił na dobranie idealnej oferty dla mnie. Kod rabatowy Link4 zadbał, żebym nie zapłacił zbyt dużo, a doradca Link4 skontaktował się ze mną w ciągu kilku godzin. Umowa jest jasna i przejrzysta, a w razie wypadku polisa wypłacana jest natychmiastowo. Wiem, bo sprawdziłem nieraz!

Kontakt

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna

ul. Postępu 15
02-676 Warszawa
Polska
Infolinia:605 444 444, 0 801 444 444, (22) 444 44 44
Godziny otwarcia:Pn - Pt: 8:00 - 22:00, Sb - Nd: 9:00 - 18:00
E-mail:bok@link4.pl
Podobne sklepy
wszystkie sklepy internetowe >