1. Witaj
 2. »
 3. Inne
 4. »
 5. Lerni
Darmowy kod rabatowy Lerni
Lerni
4 z 4 ocen

Kupony rabatowe Lerni

Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe Lerni na wrzesień 2023

Języki obce to w dzisiejszych czasach spora bariera w komunikacji. Ludzie czują presję i niepewność, kiedy przychodzi im wytłumaczyć w innym języku niż polskim -  drogę do pobliskiej restauracji czy zasugerować tani sklep odzieżowy. Czas to zmienić! Atrakcyjne ceny kursów czekają na Ciebie już teraz!  Za pomocą Lerni już nigdy nie będziecie bać się telefonów od zagranicznych klientów bądź znajomej swojego szefa, która pilnie prosi o umówienie spotkania.  Dzięki platformie sam dopasujesz kurs do swoich potrzeb, uczysz się w wygodnym dla siebie czasie a także kontrolujesz swoje postępy! Zdobądź certyfikat, który potwierdzi Twoje umiejętności językowe i otwórz się na świat razem z kod rabatowy Lerni!

 • Zacznij mówić

  Zacznij mówić i już teraz naucz się języka obcego w Lerni

  Sprawdzono: 10.11.2022

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
Ostatnio zaktualizowano 2020-05-15

Lerni – kurs językowy

Lerni to dostęp do multimedialnej platformy do nauki języków obcych. Jest bardzo prosta w obsłudze i gwarantuje same korzyści. Przede wszystkim kurs jest dopasowany do potrzeb danego użytkownika. Samodzielnie, wedle uznania wybieramy poziom nauczania bez żadnych ograniczeń!  Nasz plan dnia wcale nie musi kolidować z nauką języka np. hiszpańskiego, ponieważ sami ustalamy o dowolnej porze dnia  - kiedy wykonamy dane zadanie. Nie ma sytuacji gdzie nie możemy podjąć nauki, może to być nawet jazda tramwajem czy odpoczynek nieopodal jeziora. Pod ręką znajdziemy najpotrzebniejsze zwroty, słowa oraz wyćwiczymy po mistrzowsku ich pisownię czy wymowę. Szkoda czasu, już teraz zanurz się w języku!

Nie odkładaj nauki na później!

Ciągłe odkładanie rzeczy na potem powoduje, że praktycznie wszystko co mieliśmy zrobić zostaje ... nienaruszone. To błąd! Jeśli wyzwolimy się z danego obowiązku, pokonamy go, wtedy poczujemy prawdziwą wolność. Nie bez przyczyny mówi się co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj a zyskasz dodatkowy dzień dla siebie. Nauka języków obcych w dzisiejszych czasach należy do wymogów, aby dostać dobrze płatną pracę, dogadać się w sytuacji podbramkowej na wakacjach czy po prostu wskazać koleżance z Anglii gdzie jest najtańsza noclegownia w mieście. Kiedy poznasz perfekcyjnie jeden z wybranych języków, które w swoich kursach proponuje Lerni to, bez największego wysiłku znajdziesz pracę, zrozumiesz inną kulturę, nawiążesz kontakt z obcokrajowcami a nawet uzyskasz dostęp do utworów w oryginalnych wersjach językowych!

Czas na naukę!

Co możesz zyskać z aplikacja językową Lerni?

Jak sama aplikacja sugeruje - Przestań trzymać języka za zębami! Za pomocą Lerni bez problemu dogadasz się za granicą w 5 językach, które posiada do wyboru wspomniana platforma – hiszpański, francuski, angielski, niemiecki i włoski. Poprzez wykupienie kursu online zyskujesz pełen dostęp do platformy 24/7 i sam wybierasz czy wolisz aplikację na komputer czy telefon.

Tydzień za grosze!

Jeśli chcesz się przekonać czym właściwie jest Lerni, rozpocznij okres testowy w postaci tygodnia za 1zł. Mając świadomości zalet, jakie możesz zdobyć możesz być przekonany, że razem z nami pokonasz barierę językową szybciej niż myślałeś! Faktem jest, że niska samoocena i brak wiary we własne możliwości powoduje, że wstydzimy się odezwać, jednak do odważnych świat należy i nie ma przeszkód nie do pokonania. Masz niebywałą okazję stać się ekspertem w wybranym przez Ciebie języku spośród 5 dostępnych. Lerni to gimnastyka umysłu a dzięki słówkom i skojarzeniom jesteś w stanie rozwijać kreatywność i ulepszać zdolność kojarzenia do maksimum.

Lerni w Internecie

Facebookprofil platformy do nauki języków online. Prawdziwa gratka dla zainteresowanych nauką online.

do góry
Lerni

Lerni sklep internetowy, wrzesień 2023.
tutaj www.lerni.us zrobisz zakupy online.

Do sklepu internetowego
Opinie o Lerni

Języki nigdy nie były moją mocną stroną. Od kiedy korzystam z dostępu do multimedialnej platformy do nauki języków obcych Lerni uległo to zmianie. Dopasowałam kurs pod swoje potrzeby a co ważne uczę się gdzie chcę i kiedy chcę! Co ciekawe, moje słownictwo uległo diametralnej poprawie, nie mam kłopotu aby porozumieć się ze znajomymi spoza Polski i nabrałam sporej pewności siebie. Polecam wszystkim, ponieważ angielski to na te czasy podstawa komunikacji na wyjazdach ale nie tylko a razem z Lerni macie szansę stać się niezłymi poliglotami!

Kontakt

Lerni sp. z o. o.

ul. Żeromskiego 62/2
50-312 Wrocław
Polska
Podobne sklepy
wszystkie sklepy internetowe >