1. Witaj
 2. »
 3. Internet i telefony
 4. »
 5. home.pl
Darmowy kod rabatowy home.pl
home.pl
4 z 15 ocen

Kupon rabatowy home.pl

Aktualny home.pl kupon rabatowy i kod rabatowy home.pl

Aktualne Home.pl promocje i kupon rabatowy Home.pl znajdziesz u nas! Tani hosting, gotowe, funkcjonalne szablowy stron WWW i kompetentna obsługa klienta, to wszystko co może zagwarantować ci Home.pl. Liczne Home.pl promocje, kupony rabatowe Home.pl i kod rabatowy Home.pl pozwolą Ci zaoszczędzić! Jeśli właśnie szukasz rozwiązania problemów na swoją nieporadność w świecie komputerów, to bardzo dobrze trafiłeś. Kupon rabatowy Home.pl upoważnia cię do zyskania atrakcyjnych zniżek, Sprawdź aktualną ofertę Home.pl sklep internetowy, wybierz idealne usługi dla siebie, a podczas składania zamówienia wykorzystaj kupony rabatowe Home.pl. 

 • Uzyskaj rabat

  Uzyskaj rabat na aplikację TeamViewer Business w home.pl

  Sprawdzono: 30.01.2023

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Pobierz kupon
 • Hosting WordPress

  Hosting WordPress z atrakcyjnym rabatem w home.pl

  Sprawdzono: 30.01.2023

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Pobierz kupon
 • Poczta Biznes

  Poczta Biznes odbierz swój kupon na pocztę e-mail w home.pl

  Sprawdzono: 30.01.2023

  Szczegóły: Odbierz swój kupon rabatowy na Pocztę Biznes w home.pl i oszczędź przy zakupie usługi poczty elektronicznej. Poczta Biznes w home.pl to aż 100 GB pojemności. Poczta Biznes jest niezbędnym narzędziem do prowadzenia firmy. Świetnie sprawdza się też wysyłanie poczty email z własnej domeny.

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Pobierz kupon
 • AVG Ultimate

  AVG Ultimate 12 miesięcy z kodem rabatowym! w home.pl

  Sprawdzono: 30.01.2023

  Szczegóły: Odbierz kupon rabatowy do AVG Ultimate do wykorzystania w home.pl. AVG Ultimate AVG Ultimate Multi-Device to pakiet dla użytkowników domowych zawierający trzy najlepsze produkty w jednym. Program antywirusowy, program do optymalizacji pracy komputera i androida oraz prywatna sieć VPN. Nie kupuj trzech osobnych programów - wybierz jeden pakiet z prostą instalacją i konfiguracją.

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Pobierz kupon
 • Norton 360

  Norton 360 Deluxe z kodem rabatowym! w home.pl

  Sprawdzono: 30.01.2023

  Szczegóły: Norton 360 Deluxe zapewnia kompleksową ochronę wszystkich urządzeń w Twojej rodzinie oraz dba o prywatność w Internecie. Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem w czasie rzeczywistym połączona z kontrolą rodzicielską i prywatną siecią VPN to wszystko czego potrzebujesz, aby zapewnić swojej rodzinie bezpieczne korzystanie z internetu.

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Pobierz kupon
 • Kasperski

  Kasperski Internet Security z kodem rabatowym! w home.pl

  Sprawdzono: 30.01.2023

  Szczegóły: Kaspersky Internet Security to ochrona premium Twojego cyfrowego życia i urządzeń. Rozwiązania Kaspersky Lab zapewniają pełną ochronę przed wirusami, robakami, atakami hakerów, spamem. Zadbasz z nim również o ochronę tego co najważniejsze - Twojej prywatności, dzieci, pieniędzy.

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Pobierz kupon
 • Norton 360 Premium

  Norton 360 Premium 10 stanowisk z kodem rabatowym! w home.pl

  Sprawdzono: 30.01.2023

  Szczegóły: Norton 360 Premium zapewnia kompleksową ochronę dla 10 urządzeń oraz dba o prywatność w Internecie. Aż 75GB miejsca w chmurze na zapasową kopię wszystkich danych. Ponadto ochrona przed złośliwym oprogramowaniem w czasie rzeczywistym połączona z kontrolą rodzicielską i prywatną siecią VPN to wszystko czego potrzebujesz.

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Pobierz kupon
 • Subiekt 123

  Subiekt 123 taniej z kodem rabatowym! w home.pl

  Sprawdzono: 30.01.2023

  Szczegóły: Subiekt 123 to proste i intuicyjne narzędzie do fakturowania. Program umożliwia obsługę faktur i paragonów online, obsługę JPK, tworzenie zestawień sprzedaży czy zarządzanie informacjami o klientach. Dodatkowo dzięki Subiekt 123 możesz pracować z dowolnego miejsca. Do obsługi aplikacji wystarczy dostęp do internetu.

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Pobierz kupon
 • Anydesk Professional

  Anydesk Professional taniej z kodem rabatowym! w home.pl

  Sprawdzono: 30.01.2023

  Szczegóły: AnyDesk Professional możemy zainstalować na wielu urządzeniach i na nich obsługiwać zdalny pulpit. Dzięki wersji Professional możemy wykonywać 1, 3 lub 5 sesji jednocześnie, w zależności od zakupionej opcji. Po wykupieniu 5 sesji mamy możliwość nawiązania połączenia z pięciu urządzeń z innymi pięcioma urządzeniami, lub z jednego urządzenia możemy połączyć się z pięcioma urządzeniami równolegle, w tym samym czasie.

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Pobierz kupon
 • Obniż cenę

  Obniż cenę kodem rabatowym w home.pl

  Sprawdzono: 30.01.2023

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
Ostatnio zaktualizowano 2020-11-12

Sklep Home.pl – wykorzystaj kupon rabatowy Home.pl i oszczędzaj!

Sklep Home.pl rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku, kiedy Internet jeszcze nie był dostępny dla osób prywatnych. Usługi tej marki to była zupełna nowość i nikt tak do końca nie wiedział czego można się spodziewać po Internecie. Na szczęście założyciele zaryzykowali, uwierzyli w swój pomysł, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Usługi w świecie internetu bywają drogie, dlatego  sklep Home.pl przygotowało dla Ciebie Home.pl promocje i pomysł na obniżenie ceny zakupów. Home.pl kupon rabatowy to idealny pomysł dla tych, którzy nie mają za dużo do wydawania. Sklep Home.pl w krótkim czasie odniósł spektakularny sukces, co przełożyło się na liczbę klientów. Obecnie firma jest największym dostawcą usług internetowych w Europie Środkowo-wschodniej. Obsługuje małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa, które chętnie wykorzystują promocje Home.pl oferowane przez sklep internetowy. Home.pl sklep internetowy w podstawowej ofercie, na którą wykorzystamy kupon rabatowy Home.pl, posiada takie usługi jak: rejestracja domen, prowadzenie kont poczty elektronicznej, rejestracja domen, hosting stron WWW, a także udostępnianie za pomocą sieci różnych aplikacji biznesowych. Zadowolonych klientów Home.pl z dnia na dzień przybywa, a ogromny wpływa mają na to promocje Home.pl, kod promocyjny i Home.pl kupon rabatowy, który obniża cenę usług na najwyższym poziomie. Kto może zostać klientem Home.pl? Z usług mogą skorzystać m.in. instytucje finansowe, jednostki administracyjne, małe oraz duże przedsiębiorstwa, międzynarodowe korporacje, a także klienci indywidualni. Dla Home.pl pracuje ponad 200 wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy każdego dnia dbają o jakość oferowanych usług. Ogromna liczba zatrudnień zagwarantowała firmie tytuł jednego z największych pracodawców, działających w branży IT w Polsce. Jeżeli masz jakieś pytania, a skoro nie interesujesz się tą branżą, rozumiemy że ta, skontaktuj się z pracownikami, którzy dostępni są pod numerem telefonu: 801 44 55 55. Możesz też napisać maila lub porozmawiać z fachowcem na czacie. Kupon rabatowy Home.pl obniży cenę twojego zamówienie, dlatego nie zapomnij go wykorzystać!

Usługi Home.pl w atrakcyjnej cenie – kod rabatowy Home.pl

Chcesz zyskać zniżki na usługi w Home.pl? Nic prostszego! Wejdź na nasz portal i znajdź zakładkę sklepu, która znajduje się w kategorii Internet. Można tam również odszukać kody rabatowe na usługi firmy AZ oraz nazwa.pl.  Jeśli chcemy skorzystać z promocji w Home.pl klikamy na odpowiedni kupon rabatowy Home.pl, a system przekierowuje nas na stronę Home.pl, gdzie promocja obejmie nas automatycznie. Po czym poznasz, że zniżki są twoje? Na górnym pasku strony wyświetli się stosowny komunikat. Nie czekaj dłużej i skorzystaj z najnowszej promocji dostępnej w Home.pl. Szczegóły znajdziesz w naszym serwisie. 

Sklep internetowy Home.pl – video

Kod promocyjny Home.pl dla wymagających!

Mało kto z nas - osób nie znających się na informatyce, domyśli się co tak naprawdę oznaczają dostępne produkty w Home.pl. Dlatego warto skorzystać z Centrum Pomocy Home.pl lub skontaktować się z infolinią, której numer znajdziesz na stronie internetowej. Po drugiej stronie słuchawki siedzą informatycy oraz specjaliści z pokrewnych dziedzin, którzy we wszystkim ci pomogą i chętnie wyjaśnią co składa się na ofertę. Kupon rabatowy Home.pl można wykorzystać na takie usługi jak:

 • Rejestracja domen internetowych
 • Rejestracja domem bezawaryjnych

 

 • Przedłużenie domeny
 • Kupno domeny
 • Transfer domeny
 • SSL
 • Home SSL
 • Rapid SSL
 • GeoTrust

Na każdy pakiet możesz wykorzystać Home.pl kupon rabatowy, ty również podejmujesz decyzje czy twoje zamówienie ma posiadać linię profesjonalną czy ekonomiczną. Jeśli nie masz zielonego pojęcia o na temat tego obszaru, nie sil się – specjaliści ci wszystko wytłumaczą. Jednak bliżej powinny ci być znane takie elementy oferty jak:

 • Domeny
 • Strony www
 • Hosting
 • VPS
 • Serwery
 • Sklepy
 • SSL
 • Poczta

Sklep Home.pl oferuje również szereg dodatkowych opcji, an które oczywiście wykorzystasz pobrany z naszego portalu Home.pl kupon rabatowy. Dostępne dodatki to:

 • Oprogramowanie Kasperky
 • e-mail marketing
 • Reklama Google AdWords
 • Monitoring marki w sieci
 • Pozycjonowanie stron
 • Bank zdjęć fotolia

Pełną i szczegółową ofertę znajdziesz na stronie internetowej Home.pl. Zanim jednak złożysz zamówienie, pobierz kupon rabatowy Home.pl – zniżki przydadzą ci się na pewno!

Jak zapłacić za usługi w Home.pl? Sprawdź kod promocyjny Home.pl i płać mniej!

Usługi online dostarczane do abonentów, przesyłane są poprzez łącza sieci. Nie ma nic w tym dziwnego, ponieważ firma prowadzi wirtualny biznes, przynoszący wymierne, rzeczywiste korzyści, które w wielu przypadkach mają na celu przyniesienie twojej stronie popularności (domeny, strony WWW itp.) Jak można zapłacić? Aby usługi były aktywne należy przelać pieniądze na podany rachunek sklepu, a abonament powinien się aktywować w ciągu kilku godzin od wpłynięcia opłaty. 

Złóż zamówienie w Home.pl – wykorzystaj promocje Home.pl

W sklepie wykorzystasz Home.pl kupon rabatowy, który sprawi, że cena zamawianych przez ciebie usług nie będzie wysoka. Proces składania zamówienia nie jest skomplikowany – przypomina zakupy w tradycyjnym sklepie online. Wystarczy, że wybierzemy produkt, zaznaczymy odpowiednie parametry, a następnie klikniemy ,,zamów’’. Usługi, które chcemy kupić zostaną przeniesione do zakładki ,,koszyk zakupów’’. Kiedy zdecydujemy się na kupno klikamy ,,finalizuj zamówienie’’ i przechodzimy do konkretnych czynności (pamiętaj aby pobrać kupon rabatowy Home.pl):

1. Pierwszym krokiem jest rejestracja – jeśli nie masz jeszcze konta, oraz weryfikacja – jeśli już wcześniej korzystałeś z usług Home.pl

2. Przy zakładaniu konta musisz wpisać następujące dane:

 • nazwisko i imiona,
 • numer PESEL (w przypadku osób prywatnych)
 • pełna nazwa firmy oraz numer NIP (dotyczy wyłącznie firm)
 • adres zamieszkania lub adres siedziby firmy,
 • adres do korespondencji, jeżeli jest inny niż adres, o którym mowa powyżej,
 • adres e-mail oraz numer telefonu do usługobiorcy

3. Ostatnim krokiem jest potwierdzenie zamówienia i płatności. Kwota zamówienie nie będzie wysoka jeśli wykorzystasz kupon rabatowy Home.pl.

Sklep Home.pl - reklamacje

Reklamacje można składać, jeśli usługa nie została wykonana w należytym stopniu. Abonent musi sporządzić reklamacje pisemną, a w niej umieścić:

 • Dane użytkownika, w celu weryfikacji
 • nazwę i typ usługi, której reklamacja dotyczy
 • przedmiot reklamacji
 • okoliczności uzasadniające reklamację.

Sklep Home.pl ma obowiązek rozpatrzeć reklamację w ciągu 14 dni od momentu jej zgłoszenia. Na zakładce regulaminy Home.pl można znaleźć dokładne zasady każdej z oferowanych usług.

Popularność Home.pl w Internecie

Facebook – Przedsiębiorstwa zajmującego się szeroko pojętą dziedziną jaką jest informatyka, nie mogło zabraknąć na FB. Zawsze świeże informacje, Home.pl kod rabatowy, a także porady dla przyszłych klientów Home.pl. Stronę polubiło już prawie 10 tyś. Indywidualnych klientów, dołącz do nich!

Twitter – Chcesz wiedzieć co nowego słychać w Home.pl? Śledź sklep Home.pl na Twitterze.

Google+ -Witaj w kręgu Home.pl. Na początek przywitają cię promocje, zniżki i kod rabatowy Home.pl.

do góry
home.pl

home.pl sklep internetowy, wrzesień 2023.
tutaj www.home.pl zrobisz zakupy online.

Do sklepu internetowego
Kontakt

home.pl S.A.

ul. Zbożowa 4
70-653 Szczecin
Polska
Infolinia:801 44 55 55, *70 60 70
Godziny otwarcia:24/7
Regulamin:Regulamin sklepu online home.pl
Podobne sklepy
wszystkie sklepy internetowe >