1. Witaj
 2. »
 3. Finanse i rachunkowość
 4. »
 5. Extra portfel
Darmowy kod rabatowy Extra portfel
Extra portfel
4 z 29 ocen

Kupony rabatowe Extra portfel

Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe Extra portfel na wrzesień 2023

Extra portfel to maksimum komfortu i minimum formalności. Jej zalety można opisać za pomocą 4 wyodrębnionych, są to: prostota i wygoda, bezpieczeństwo i poufność, szybka decyzja oraz dyspozycyjność. Warunki umowy są zawsze jasne, firma gwarantuje 100% poufności, działa sprawnie oraz jest dostępna 24h na dobę, 365 dni w roku. Jeśli pojawił się w naszym życiu kłopot z pieniędzmi Extra portfel jest w stanie wyratować nas z opresji. Warto oczekiwać na promocje i okazje, by pożyczka była jeszcze przyjemniejsza!

 • Pierwsza pożyczka

  Pierwsza pożyczka do 3000 zł na 30 dni w Extra portfel

  Sprawdzono: 21.09.2022

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
Ostatnio zaktualizowano 2021-05-19

Szybka pomoc

Wypadł Ci nagły wydatek i potrzebujesz szybko gotówki ? Zachodzisz w głowę jak wyjść z opresji ? Od dziś to już nie problem, ponieważ z pomocą przyjdzie Extraportfel.pl. Co to takiego? To prestiżowa marka na rynku szybkich pożyczek online. Platforma Extraportfel.pl w swojej ofercie oferuje pożyczki chwilówki od 100 do 6000 zł na okres 30 dni. Szybka decyzja, minimum formalności i błyskawiczny przelew. Idealne rozwiązanie gdy na Twojej drodze pojawi się problem finansowy. Firma zapewnia całkowitą poufność , cały proces odbywa się komfortowo i bezpiecznie. Wystarczy , że złożysz wniosek on-line znajdujący się na stronie Extraportfel.pl, decyzje o przyznanej pożyczce otrzymasz w ciągu paru minut. Bez stresu i długoterminowego czekania, otrzymując pozytywną weryfikację , przelew na konto otrzymasz natychmiastowo. Wygoda, satysfakcja i bardzo korzystne warunki. Jeśli spłacisz swoje zobowiązanie zgodnie z terminem , firma okazjonalnie udostępni Ci kod rabatowy , który upoważni do zniżki na kolejną pożyczkę , lub przedłuży termin jej spłaty.  Nie zmieniaj swoich planów przez finansowe zawirowania , skorzystaj z takich sytuacjach z oferty Extraportfel. 
 

Przedłużenie spłaty

Jeśli nie  jesteś w stanie spłacić swojego zobowiązania w terminie będzie to skutkowało naliczaniem odsetek za nieterminową spłatę.  W razie takich problemów należy skontaktować się w z firmą pod następującym numerem telefonu. 22 388 66 66. Extraportfel.pl. służy Ci pomocą i radą. 

do góry

Extra portfel sklep internetowy, wrzesień 2023.
tutaj www.extraportfel.pl zrobisz zakupy online.

Do sklepu internetowego
Opinie o Extra portfel

Dawno nie mieliśmy tak trudnej sytuacji. Potrzebowaliśmy pilnie pożyczki a co gorsza, nie mogliśmy jej spłacić w terminie. Wiedzieliśmy co nas czeka - naliczenie odsetek za spóźnienie. Jednak Extra portfel nas zadziwił. W specjalnej ofercie umożliwia refinansowanie pożyczki. Odbywa się to za pośrednictwem pożyczkodawcy, współpracującego z extraportfel. On na nasze zlecenie spłacił pożyczkę. Ja określiłem nowy termin spłaty i byliśmy uratowani!

Kontakt

INKANE Sp. z o.o.

ul. Bukowińskia 22B
02-703 Warszawa
Polska
Infolinia:22 388-66-66
Godziny otwarcia:PN. - PT. 08:00-22:00 SO. - NDZ. 09:00-18:00
E-mail:info@extraportfel.pl
Regulamin:Regulamin sklepu online Extra portfel
Podobne sklepy
wszystkie sklepy internetowe >