1. Witaj
 2. »
 3. Usługi
 4. »
 5. Canal Plus Platforma (NC+)
Darmowy kod rabatowy Canal Plus Platforma (NC+)
Canal Plus Platforma (NC+)
4 z 55 ocen

Kupony rabatowe Canal Plus Platforma (NC+)

Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe Canal Plus Platforma (NC+) na wrzesień 2023

Chwila relaksu jest potrzebna każdemu. Codziennie zmagamy się z wieloma ważnymi rzeczami jak szkoła, praca, problemy. Warto czasami odprężyć się przy filmie lub ulubionym serialu i dać się ponieść danej historii. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Canal Plus Platforma. Wystarczy aktywować i opłacić wybrany przez nas pakiet i gotowe! Codziennie czekają liczne promocje Canal Plus Platforma – warto pozwolić sobie na odrobinę przyjemności i oglądać ulubione kanały każdego dnia!

 • Najlepsze

  Najlepsze seriale medyczne 45 zł za miesiąc! w Canal Plus Platforma (NC+)

  Sprawdzono: 28.11.2022

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • Tylko 49zł

  Tylko 49zł mies. przez 3 miesiące za wybrany zestaw w Canal Plus Platforma (NC+)

  Sprawdzono: 28.11.2022

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • Powrót

  Powrót - nowy, polski serial komediowy w Canal Plus Platforma (NC+)

  Sprawdzono: 28.11.2022

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • 33zł

  33zł za 6 miesięcy w Canal Plus Platforma (NC+)

  Sprawdzono: 28.11.2022

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
Ostatnio zaktualizowano 2021-12-18

NC+ zmienia się w Platformę CANAL+!

NC+ zmieniło się w Canal Plus Platforma. Z tej okazji warto wypróbować pakiet bez opłat. Wchodząc do domu pierwsze co robimy to włączamy telewizor? Wykorzystując promocje Canal Plus Platforma możemy poszerzyć swoją listę kanałów i wybrać odpowiednie dla siebie programy.  Canal Plus Platforma to połączenie dobrze wszystkim znanych płatnych telewizji. Warto przekonać się jak można łatwo zaoszczędzić razem z Canal Plus Platforma. Zapraszamy na przegląd promocji!

Promocja Canal Plus Platforma

Atrakcyjne oferty już czekają wśród Canal Plus Platforma promocje. Na liście znajdziesz kod i obowiązującą promocję. Nowi abonenci albo już stali nabywcy usług Promocja Canal Plus Platforma na pewno znajdą zestaw kanałów idealny dla nich. Wystarczy znaleźć odpowiedni Promocja Canal Plus Platforma codes i skorzystać z okazji. Kody zmieniają się często, więc zobacz. który kod przyda się tym razem.

Potrzebujesz więcej emocji sportowych?

Wiele emocji dostarczą Tobie promocje Canal Plus Platforma

Canal Plus Platforma oferuje sporo pakietów w których każdy znajdzie coś interesującego. Do wyboru mamy pakiety:

 • START+  83 KANAŁY
 • COMFORT+ 119 KANAŁÓW
 • EXTRA+ 157 KANAŁÓW
 • COMFORT+ Z CANAL+ 129 KANAŁÓW
 • INTERNET LTE BEZ LIMITU DANYCH Z START+
 • INTERNET LTE BEZ LIMITU DANYCH Z COMFORT+
 • PAKIET SPORTOWY EXTRA+  Z CANAL+
 • PAKIET FILMOWY SUPERPREMIUM+

Jeśli uwielbiamy piłkę nożną i śledzimy mecze naszej ulubionej reprezentacji, warto zdecydować się na specjalny pakiet sportowy. W przypadku kiedy oczekujemy na najlepsze filmy przed snem, pakiet filmowy jest dla nas stworzony. Zawiera ponad 179 kanałów! Canal Plus Platforma to same korzyści, warto je poznać i spędzić same emocjonujące chwile przed telewizorem!

Sfinalizuj umowę z Canal Plus Platforma

Zasięg telewizyjny jest bardzo szeroki. Różne stacje nadają wiele kanałów, z których każdy wybierze coś dla siebie. W Canal Plus Platforma+ znajdziesz ich na prawdę wiele. Jednak zanim będziesz oglądać telewizję wygodnie siedząc w fotelu, czeka na Ciebie kilka formalności. Przede wszystkim wybranie oferty. Wszystko zostanie załatwione online, więc nie musisz szukać Canal Plus Platforma stacjonarnie. Do złożenia zamówienie wystarczy wypełnienia formularza dostępnego w Canal Plus Platforma sklep internetowy. Możesz też skontaktować się z konsultantem, który przedstawi Tobie ciekawe oferty. W ciągu dwóch dni roboczych kurier dostarczy Tobie dokumenty i związane z nimi produkty. Canal Plus Platforma promocja to doskonała okazja na zdobycie ciekawych ofert.

Jak zakupić pakiet?

Jak złożyć zamówienie?

 • Wybieramy interesujący nas pakiet z listy proponowanych przez Canal Plus Platforma. Jeśli ciężko nam się zdecydować, warto skorzystaj z pomocy jaką jest porównywarka pakietów lub wyszukiwarka kanałów

 • Dalej wybieramy dodatki, czyli kanały dodatkowe i niezbędny sprzęt np. dekoder, antenę. Tutaj Canal Plus Plaftorma oferuje nam rówież mobilny internet LTE, do którego możemy dobrać modem lub router czy multiroom. Jest to możliwość oglądania telewizji na wielu odbiornikach jednocześnie, jednak do każdego dodatkowego telewizora, musimy dokupić osobny dekoder.

 • Składamy zamówienie, które na bieżąco jest kontrolowane w naszym koszyku. Po kliknięciu w „Zamawiam” nasze zamówienie zostane przekazane do Platformy Canal+. Niebawem dostaniemy 3 emaile: potwierdzenie zamówienia, wzór umowy i wiadomośc od kuriera z numerem listu przewozowego.

 • Umowę należy podpisać przy kurierze. Dostawa jest realizowana w ciągu 2 dni roboczych w godz. 9:00-17:00. Kurier nie podłącza i nie montuje anteny. Warto umówić się z odpowiednią osobą na montaż.

do góry

Canal Plus Platforma (NC+) sklep internetowy, wrzesień 2023.
tutaj www.sklep.pl.canalplus.com/ zrobisz zakupy online.

Do sklepu internetowego
Kontakt

ITI Neovision Sp. z o.o.

ul. Kłobucka 23
02-699 Warszawa
Polska
Infolinia:22 22 00 000
Regulamin:Regulamin sklepu online Canal Plus Platforma (NC+)
Podobne sklepy
wszystkie sklepy internetowe >