1. Witaj
 2. »
 3. Motoryzacja
 4. »
 5. Axa Direct
Darmowy kod rabatowy Axa Direct
Axa Direct
4 z 26 ocen

Kupony rabatowe Axa Direct

Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe Axa Direct na wrzesień 2021

Myśląc o swoim bezpieczeństwie za kółkiem, na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest ubezpieczenie. Nie warto ryzykować i jak najszybciej radzimy rozpocząć współpracę z firmą ubezpieczeniową. AXA Ubezpieczenia TUiR to firma pozwalająca Ci na wykupienie polisy na Twoje auto w bardzo korzystnej cenie. Z pewnością nie przepłacisz!  Bądź więc nie tylko pewny i bezpieczny, ale zarazem oszczędny. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie, a w razie czego będziesz miał zagwarantowane wsparcie i spokojny sen. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 • Atrakcyjna cena

  Atrakcyjna cena ubezpieczenia na mieszkanie i dom

  Sprawdzono: 02.09.2021

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • Już od 63 zł/rok

  Już od 63 zł/rok za ubezpieczenie domu i mieszkania

  Sprawdzono: 02.09.2021

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • Ubezpieczenie

  Ubezpieczenie na życie - ochrona dla rodziny

  Sprawdzono: 02.09.2021

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • 15% rabatu

  15% rabatu na zakup polisy przez Internet

  Sprawdzono: 02.09.2021

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
Ostatnio zaktualizowano 2020-12-06

O firmie

To placówka, która została założona w 2006r. Jest to wiodące towarzystwo ubezpieczeniowe w Polsce oferujące pełną gamę polis komunikacyjnych takich jak OC i AC. Skorzystaj z możliwości, jakie stwarza Ci przedsiębiorstwo i poczuj się bezpieczniej. Nie musisz martwić się wysoką ceną, ponieważ firma zapewnia dobranie najkorzystniejszej polisy OC i AC. To przedsiębiorstwo działa na całym świecie, dlatego możesz mieć pewność, że dołączasz do zaufanego ubezpieczyciela. Postawiło na niego mnóstwo kierowców, co wystawia mu najlepsze rekomendacje a to tylko dodatkowa motywacja. Niech od teraz nie przeszkadzają Ci żadne kolizje na drodze ani inne nieprzyjemne sytuacje. Zawsze otrzymasz to, co Ci się należy dzięki Twojemu pośrednikowi. Wystarczy tylko wykupić właściwą polisę i  czerpać przyjemność z całej transakcji. Firma posiada 103 mln zadowolonych Klientów, którzy jej zaufali a to dowód na to, że warto!

Korzyści polisy

AXA Ubezpieczenia TUiR  to głównie specjaliści, którzy zajmują się ubezpieczeniami i oferują je w naprawdę dobrych cenach. Zamiast stać w kolejce i denerwować się kiedy nastąpi nasza kolej, nie ma nic prostszego niż zdalny zakup ubezpieczenia. To więcej niż standard i tutaj możesz bez kłopotów zadbać o wszelakiego rodzaju typy ubezpieczenia m.in  opon, samochodu zastępczego, od zniszczenia pojazdu w wyniku pożaru czy kradzieży, ubezpieczenie szyb, Assistance, następstw nieszczęśliwych wypadków Autocasco czy OC. Za kierownicą można czuć się pewnie tylko wtedy, kiedy posiada się ubezpieczenie. Na nieprzyjemne sytuacje trzeba być zawsze przygotowanym, ponieważ los bywa zdradliwy. Jeśli nie masz ochoty zawracać sobie głowy jak odzyskać należne Ci pieniądze – zostaw to wszystko i pozwól działać firmie. Z nią jesteś w stanie zdobyć korzystną polisę a co za tym idzie – zachęcić do ubezpieczenia także bliskich, przyjaciół i znajomych! Wiemy, jak ważne jest zaufanie a firma ta pomaga setkom milionom innych osób! Tylko jeden krok dzieli Cię od komfortu na drodze, przekonaj się i już nigdy nie zostaniesz sam w potrzebie – od tego jesteśmy my.

Spot reklamowy

Materiał przedstawia, jak skuteczne jest działanie AXA Ubezpieczenia. Przekonaj się, że firma stara się dla Ciebie jak najlepiej i nigdy nie zostawi Cię w potrzebie. Możesz na niej polegać tak jak na niskich cenach bo AXA Ubezpiczenia nigdy Cię nie zawiodą!

Kalkulator OC i AC

Na stronie firmy ubezpieczeniowej  - umieszczony jest łatwy w obsłudze kalkulator OC i AC. Skorzystanie z niego pozwala sprawdzić ile wyniesie składka ubezpieczenia Twojego samochodu. Jedyny krok jaki należy podjąć to uzupełnienie wszystkich pól dotyczących pojazdu, kierowcy i właścicieli. Dalej wybieramy pakiet, opcje dodatkowe, dane do polisy i … gotowe! Po zakupie staniemy się posiadaczami najkorzystniejszej polisy OC i AC. Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe w Polsce dla aut użytkowanych jak i nieużytkowanych. Polisa pozwala pokryć koszta szkód, jakie powstały w wyniku użytkowanego pojazdu. Szkodą może być np. stłuczka, zarysowanie innego auta, samozapłon pojazdu. Pieniądze z polisy OC zostaną wypłacone także, kiedy doprowadzisz do potrącenia pieszego lub wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Wyjątek stanowią szkody wyrządzone pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Z kolei ubezpieczenie AC nie jest obowiązkowe. Dodatkowe zwrócenie uwagi na to ubezpieczenie, pozwala chronić samochód wtedy, kiedy sami jesteśmy sprawcami lub kiedy nasze auto zostanie uszkodzone i niemożliwe jest ustalenie sprawcy np. podpalenie pojazdu czy kradzież. Warto wykupić to ubezpieczenie, ponieważ pozwala ono spać spokojnie i nie martwić się co dzieje się z naszym autem zaparkowanym tuż nieopodal domu.

Zamów ubezpieczenie

Gdy będziesz chciał wybrać jeden z pakietów, podaj swoje dane osobiste, a także inne niezbędne informacje. Na stronie internetowej dowiesz się, co jest wymagane, aby otrzymać wybraną polisę. Skontaktuje się z Tobą wówczas agent, który pomoże Ci w podjęciu decyzji. Otrzymałeś już konkretne ubezpieczenie? W takim razie możesz cieszyć się z tego, jak pomogła Ci firma ubezpieczeniowa.

Formy płatności

AXA Ubezpieczenia oferują dogodne formy płatności:

 • kartą kredytową,

 • przelewem bankowym,

 • ePrzelewem,

 • za pobraniem.

Płatność możesz też rozłożyć na raty.

Możliwość złożenia reklamacji

Jeśli usługa nie jest wykonywana tak, jak tego oczekiwałeś, przysługuje Ci prawo do zgłoszenia reklamacji.  Powiadom serwis o wszelkich uchybieniach, podając wszystkie niezbędne dane. W ciągu kilku dni uzyskasz informację zwrotną.

Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji na temat dostępnych polis i metod ich realizacji? Przedsiębiorstwo odpowie Ci na wszystkie pytania, jeśli napiszesz na adres e-mail sprzedaz@axadirect.pl lub zadzwonisz pod numer +48 22 599 90 00.

Media społecznościowe

Facebook - firma udostępnia tu najnowsze wiadomości, a także atrakcyjne zniżki dla każdego!

Google+ - zdjęcia, wideo i wpisy związane z działaniami serwisu

Twitter - zacznij śledzić to konto, a nie ominie Cię żadna promocja.

YouTube - dzięki filmom dowiesz się więcej o funkcjonowaniu przedsiębiorstwa i jego usług

Regularne akcje promocyjne

Przedsiębiorstwo dąży do tego, aby jak najwięcej osób czerpało radość z nabycia tutaj polisy. Czasem można zdobyć usługę jeszcze taniej bądź połączyć ją z jeszcze innymi,  jeśli tylko nadarzy się odpowiednia akcja. Bądź z nimi na bieżąco, a dowiesz się, jak jeszcze możesz zaoszczędzić pieniądze. Sprawdzaj więc, co nowego czeka w ofercie a na pewno będziesz zadowolony!

do góry
Axa Direct

Axa Direct sklep internetowy, wrzesień 2021.
tutaj www.axadirect.pl zrobisz zakupy online.

Do sklepu internetowego
Opinie o Axa Direct

Doceniam życie w dzisiejszych czasach. Można wszystko szybko i łatwo załatwić bez wychodzenia z domu. Nawet takie ważne rzeczy jak ubezpieczenie. Moje ubezpieczenie samochodu, z którego jestem bardzo zadowolony, kupiłem w AXA Ubezpieczenia. Zdecydowałem się właśnie na tę firmę i nie żałuję. Składkę wyliczyłem samodzielnie, a zajęło mi to góra 5 minut. Kiedy miałem jakieś wątpliwości, dzwoniłem na infolinię, gdzie wysoko wykwalifikowany konsultant, udzielał mi pomocy. W ofercie firmy ubezpieczeniowej warto również docenić usługi dodatkowe takie jak samochód zastępczy czy dodatkowe ubezpieczenie opon.

Kontakt

AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A

ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa
Polska
Infolinia: +48 22 599 90 00
Godziny otwarcia:Pn - Pt: 10:00-17:00
E-mail:sprzedaz@axadirect.pl
Regulamin:Regulamin sklepu online Axa Direct
Podobne sklepy
wszystkie sklepy internetowe >